فهرست
هشدار مویس به داوران درباره ی شبیه‌سازی های روبن
هشدار مویس به داوران درباره ی شبیه‌سازی های روبن

هشدار مویس به داوران درباره ی شبیه‌سازی های روبن

آی اسپورت- یونایتد روز سه‌شنبه در اولدترافورد به مصاف مدافع عنوان قهرمانی اروپا خواهد رفت.بدون شک بایرن مونیخ شانس بیشتری دارد ولی تیم گواردیولا پس از حذف کردن آرسنال با انتقاد شدید از طرف سرمربی این تیم روبرو شد. ونگر آرین روبن را "یک شیرجه زن قهار" توصیف کرد.

مویس در این باره گفت: "به داوران ایمان داریم. شبیه سازی یکی از سخت‌ترین تصمیمات برای داوران است. در گذشته اتفاقاتی افتاده ولی نمی‌خواهم به بازیکن خاصی اشاره داشته باشم.

یونایتد فصل گذشته با تصمیمات مشکوک داوران مواجه شده است. اخراج نانی مقابل رئال مادرید و اخراج رافائل مقابل بایرن مونیخ در سال 2010.

باواریایی ها به تازگی قهرمان بوندس‌لیگا شدند و از 30 بازی اخیر خود موفق به کسب پیروزی در 27 بازی شده‌اند ولی رایان گیگز معتقد است که یونایتد هنوز می‌تواند راه خود تا فینال را هموار کند.

وی گفت: "البته که پیروزی برای ما قابل دسترس است. باید خوب بازی کنی، و البته کمی خوش شانس باشی که سال پیش متاسفانه ما خوش شانس نبودیم."

در طول این فصل شایعات زیادی منتشر شده که گیگز و مویس با هم مشکلاتی دارند ولی گیگز در این رابطه گفت: " نمی‌دانم منبع این صحبت‌ها کجاست. رابطه ی خوبی با هم داریم. البته که من دوست دارم بازی کنم ولی نمی‌توان به دلیل بازی نکردن معترض بود. باید همیشه آماده بود تا در صورت نیاز به تیم کمک کرد."

گواردیولا نیز به حمایت از مویس پرداخت و این موضوع که فرگوسن باعث مشکلات این فصل یونایتد شده را به شدت تکذیب کرد.

وی گفت: "الکس فرگوسن مهم‌ترین شخصیت تاریخ باشگاه است-حداقل برای 50 سال اخیر- . یونایتد به کمک او بهترین باشگاه انگلیسی بود. و یونایتد به این دلیل قبول کرد که مویس جانشین او شود زیرا به انتخاب او بود.

تصمیمات یونایتد همیشه درست است. بعضی اوقات به زمان نیاز است. آنها می‌دانند که او مربی خوبیست و در اورتون بسیار خوب کار کرده است."

     
آی اسپورت
2014-04-01 14:07:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر