فهرست
تلاش وزارت ورزش برای معرفی گزینه انتخاباتی فدراسیون فوتبال
تلاش وزارت ورزش برای معرفی گزینه انتخاباتی فدراسیون فوتبال

تلاش وزارت ورزش برای معرفی گزینه انتخاباتی فدراسیون فوتبال

آی اسپورت - با نزدیک شدن به انتخابات فدراسیون فوتبال که 11 اردیبهشت‌ماه 95 برگزار می‌شود، بازی‌ها یا همان تبلیغات انتخاباتی آغاز شده است. در این بین و پیش از برگزاری انتخابات فدراسیون‌های ورزشی هم، همیشه هستند افرادی که از راه‌های مختلف خود را به عنوان گزینه وزارت ورزش و جوانان معرفی می‌کنند. این بار نیز این اتفاق در آستانه فدراسیون فوتبال رخ داده و برخی در تلاش هستند فردی را به عنوان گزینه وزارت ورزش و جوانان معرفی کنند که این فرد در انتخابات حمایت شود.
این تلاش‌ها مدتی است که آغاز شده و برخی افراد که نزدیک به وزارت ورزش و جوانان هستند، در تماس با هیئت‌های فوتبال، گزینه‌ای که خود را برای حضور در انتخابات آماده می‌کند را گزینه مورد حمایت وزارتخانه معرفی می‌کنند. این فرد یکی از اعضای فعلی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است که در این مدت همیشه در لایه‌های زیرین فدراسیون فوتبال برای حضور در سمت‌های بالاتر تلاش کرده است. هرچند این تماس‌ها به صورت مستقیم از سوی مسئولان وزارت ورزش نبوده، اما این افراد نزدیک به وزارتخانه بوده و در تلاش هستند گزینه مدنظرشان را به جانشینی کفاشیان نزدیک کنند.
این اتفاقات در حالی رخ داده که از یک سال پیش و درست از زمانی که علیرضا اسدی به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال انتخاب شد، برخی او را گزینه وزارت ورزش برای جانشینی کفاشیان معرفی می‌کردند، اما ظاهراً اسدی در حال حاضر گزینه وزارت ورزش نیست و گزینه آنها تغییر کرده است. گویا باید منتظر فردی جدید در انتخابات باشیم، اما اینکه آیا وزارت ورزش و جوانان به صورت رسمی از این گزینه اعلام حمایت خواهد کرد یا اینکه هیئت‌ها حامی این فرد می‌شوند یا نه، مشخص نیست.
اتفاقات عجیب و غریب در این فوتبال و ورزش زیاد رقم می‌خورد. حالا با این شرایط هم مشخص نیست این فرد تا روز 11 اردیبهشت‌ماه گزینه نزدیک به وزارت ورزش و جوانان بماند و کرسی علی کفاشیان را کسب کند یا اینکه اتفاقات دیگری رخ می‌دهد. رقم خوردن چنین مسائلی تا برگزاری انتخابات به هیچ‌وجه عجیب نیست و اکنون نیز نباید از این حمایت‌ها و این تماس‌ها تعجب کرد.

منبع: تسنیم
     
آی اسپورت
2016-02-27 13:43:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر