فهرست
بهادر عبدی: همیشه گل‌های خوبی به استقلال زده‌ام/ امیدوارم امسال پرسپولیس قهرمان شود
بهادر عبدی: همیشه گل‌های خوبی به استقلال زده‌ام/ امیدوارم امسال پرسپولیس قهرمان شود

بهادر عبدی: همیشه گل‌های خوبی به استقلال زده‌ام/ امیدوارم امسال پرسپولیس قهرمان شود

آی اسپورت- بهادر عبدی، کاپیتان تیم فوتبال راه‌آهن تهران در گفت‌وگو با خبرنگار همشهری از وضعیت این تیم و مربی جدیدش صحبت کرد. عبدی که حسابی پرسپولیسی است، دوست دارد امسال تیم سابقش قهرمان لیگ شود.


وضعیت با مربی جدید چطور است؟
در حال پیگیری تمرینات هستیم. ما در شرایط معمولی قرار نداریم و خطر سقوط را احساس می‌کنیم. باید از تمام توانمان استفاده کنیم و از خودمان مایه بگذاریم تا تیم از این شرایط خارج شود.

به نظرت برکناری آقای تارتار زود نبود؟
تصمیمی بود که باشگاه گرفت ولی مقصر اصلی برکناری آقای تارتار ما بازیکنان بودیم. آقای تارتار مربی بود که تمام تلاشش را کرد که تیم نتیجه بگیرد ولی ما آن طور که ایشان می‌خواست نتوانستیم در زمین دستوراتش را انجام دهیم. مخصوصا در بازی با ملوان که ما بدشانسی آوردیم. آقای تارتار مربی جوان و واقعا با اخلاقی هستند. من به عنوان کاپیتان تیم از ایشان عذرخواهی می‌کنم. حالا باید تلاش کنیم در این 9بازی باقی مانده کادر جدید موفق شود.
 
با توجه به شرایط راه‌آهن به نظر این تیم در لیگ می‌ماند؟
مسلما کار خیلی سختی داریم. ما باید  تلاش خود را چندین برابر کنیم. همچنین همه باید از بازیکن گرفته تا کادر مدیریت، از وجودمان مایه بگذاریم.
 
بازی با استقلال در آزادی برگزار می‌شود به این مساله اعتراضی ندارید؟
نه، در این سال‌ها عادت کرده‌ایم که وقتی با تیم‌های بزرگ بازی داریم، آنها از همه زورشان استفاده می‌کنند. همین است دیگر، ما هم نمی‌توانیم حرفی بزنیم. در بازی رفت دو پنالتی صد در صد اشتباه به ضرر ما اعلام شد ولی به نظر من بازی رفت را ما بردیم. استقلال تیم خوبی است ولی ما هم باید 3امتیاز را کسب کنیم؛ هر بازی که امتیاز نگیریم شرایط برای ما سخت‌تر می‌شود.
 
مشکلات مالی راه‌آهن حل شد؟
خداراشکر در حال حل شدن است. باشگاه ما هم مثل دیگر باشگاه‌ها مشکل مالی دارد. وضعیت اقتصادی کشور زیاد خوب نیست خودتان شاهد هستید که مردم ما هم دست به گریبان هستند. تیم‌هایی بودن که بهترین پرداختی‌ها را داشتند اما در حال‌حاضر مشکل مالی دارند، حتی بازیکنان‌شان هم اعتصاب می‌کنند. در تیم ما تا الان مالک از جیب خود مخارج را پرداخت کرده ولی چیزی که به ما گفتند در چند روز آینده حل خواهد شد.
 
به نظرت امسال کدام تیم قهرمان می‌شود؟
به لحاظ کیفیت پرسپولیس واقعا خوب بازی می‌کند. من تعصبی حرف نمی‌زنم. این تیم حتی در بازی مقابل راه آهن هم پر قدرت ظاهر شد؛ من دوست دارم که پرسپولیس قهرمان شود.
 
بازهم به استقلال گل می‌زنی؟
انشاءالله در این بازی بتوانم گل بزنم. معمولا در این چند سال گل‌های خوبی به استقلال زدم.
 
گل بزنی، شش را نشان می‌دهی؟
معلوم نیست؛ شاید!


9411
     
آی اسپورت
2016-02-27 13:19:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر