فهرست
رضا مهاجری: از نظر فوتبالی پدیده توان بردن گل گهر را ندارد!
رضا مهاجری: از نظر فوتبالی پدیده توان بردن گل گهر را ندارد!

رضا مهاجری: از نظر فوتبالی پدیده توان بردن گل گهر را ندارد!

آی‌اسپورت‌ ـ رضا مهاجری سرمربی تیم سیاه جامگان پس از کسب نتیجه مساوی  برابر شهرداری بندرعباس و پس از دست دادن رتبه اول همچنان تیم خود را شانس اول صعود به لیگ اول می‌ داند.

چرا سیاه جامگان در برابر شهرداری بندرعباس متوقف شد؟

بازی ما در برابر شهرداری بندرعباس بسیار سخت و فشرده بود، به طوری که به گفته آقای سنجری سرمربی شهرداری بندرعباس این تیم بهترین بازی فصل خود را در برابر ما انجام داد و حریف سرسختی برای تیم ما بود. با این حال من فکر می‌ کنم که نتیجه حاصل شده در این هفته بیشتر از ناشی از اتفاقات هفته گذشته باشد که باعث شد ما چند تن از بازیکنانمان را به دلیل محرومیت و یا مصدومیت از دست بدهیم. خصوصا روح الله باقری که در بازی رفت به ناحق و به اشتباه از سوی داور اخراج شد و ما او را در این بازی در اختیار نداشتیم، با تمام این اوصاف من فکر می‌ کنم که ما بازی خوبی در برابر شهرداری بندرعباس انجام دادیم و چیزی از ارزش های تیم ما کم  نمی‌ شود.

چقدر به نتایج هفته آخر امیدوارید؟

ما در هفته آخر در برابر الوند بازی همیشگی خودمان را انجام می‌ دهیم و مطمئنا توان شکست این تیم را در مشهد خواهیم داشت. من فکر می‌ کنم در هفته آینده و در انتهای لیگ تیم سیاه جامگان در صدرجدول گروه قرار بگیرد زیرا مطمئن هستم پدیده از نظر فوتبالی توان بردن تیم قدرتمند گل گهر سیرجان را در این شهر ندارد.

سیاه جامگان در صورت صعود به لیگ برتر از چه جایگاهی در میان مردم مشهد برخوردارند؟

تیم سیاه جامگان توانسته در این 3 سال جایگاه نسبتا مناسبی در بین مردم مشهد برای خود ایجاد کند. به طوری که ما در برابر گیتی پسند که در برف و سرما برگزار می‌ شد 2500 تماشاگر در ورزشگاه داشتیم. تیم سیاه جامگان یک تیم مردمی است که آرام آرام هواداران آن بیشتر هم می‌ شوند. در حال حاضر و با توجه به وضعیت متاسفانه ابومسلم دچار آن است در صورت صعود سیاه جامگان به لیگ برتر مطمئنا هواداران این تیم بیشتر خواهد شد.

در صورت حضور سیاه جامگان در مرحله پلی آف آیا این تیم توان پیروزی بر یک تیم لیگ برتری را دارد؟

قطعا تیم های لیگ برتری از توان و تجربه بالاتری نسبت به تیم های لیگ یکی برخوردارند و در حالت معمول تیم های لیگ یک قادر به رقابت های لیگ برتری نیستند. زیرا نوع بسته شدن این تیم ها کاملا متفاوت است و می‌ توان گفت این یک نبرد نابرابر است. البته این را هم بگویم که انسان به امید زنده است و اگر موفق به صعود مستقیم نشده و پلی آف برسیم مطمئنا برای پیروزی تلاش خواهیم کرد. اما صحبت من این است که سیستم برگزاری لیگ های ما صحیح نیست و مسئولان باید به فکر اصلاح آن باشند. در حال حاضر از یک لیگ 16 تیمی دو تیم به صورت مستقیم صعود می‌ کنند و از یک لیگ 26 تیمی تنها دو تیم به صورت مستقیم به لیگ بالاتر می‌ روند و 6 تیم هم سقوط می‌ کنند که رقابت را بسیار در این لیگ سخت می‌ کنند. این ایرادی است که در لیگ یک موجود است و باید هر چه زودتر سیستم برگزاری این لیگ اصلاح شود.

     
آی اسپورت
2014-04-01 13:53:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر