فهرست
روحیه بالای هافبک جدید استقلال: آماده بازی هستم، همین حالا!
روحیه بالای هافبک جدید استقلال: آماده بازی هستم، همین حالا!

روحیه بالای هافبک جدید استقلال: آماده بازی هستم، همین حالا!

آی اسپورت - عادل شیحی، امروز با قراردادی کوتاه مدت و تا پایان فصل رسما استقلالی شد. شیحی در صورت موفقیت در استقلال، می‌تواند فصل آینده قرارداد جدیدی با این باشگاه ببندد. عدم موفقیت خریدهای خارجی مظلومی در استقلال باعث شده شیحی زیر ذره بین برود اما خودش می‌گوید مشکلی با این ماجرا ندارد و با اطمینان درباره موفقیت در استقلال حریف می‌زند: «می‌دانم مسئولیتم در استقلال چیست و سرمربی از من چه می‌خواهد. فکر می‌کنم باید به بهترین شکل کار کنم و با کل تیم به سمت موفقیت پیش برویم. از لحاظ بدنی مشکلی ندارم ولی اینکه برای استقلال بازی کنم یا نه به نظر سرمربی تیم بستگی دارد. من اراده محکمی دارم و می‌دانم در تیمی بازی می‌کنم که بزرگ است و تماشاگران زیادی دارد. باید عملکردی داشته باشم که در دل مردم جا پیدا کنم.»
هافبک جدید استقلال به فارس می‌گوید به عنوان یک بازیکن بزرگ، می‌داند چطور باید در استقلال جا بیفتد و موفق شود: «مطمئن باشید بازیکنان بزرگ می‌توانند خیلی زود جایگاه خود را در تیم‌هایشان پیدا کنند و من هم بازیکن بی‌تجربه‌ای نیستم و به دنبال موفقیت خواهم بود.»
شیحی قبل از حضور در استقلال، لژیونرهای ایران در بوندسلیگا را می‌شناخت: «من ایرانی‌هایی که در بوندسلیگا بازی کرده‌اند را بازی کرده‌اند را می‌شناسم مثل دژاگه، کریمی، هاشمیان، مهدوی‌کیا، دایی و ...»کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-02-27 14:23:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر