فهرست
اخباری: پرسپولیس را ببریم خیز برمی‌داریم برای سهمیه/ برنامه 90 برای من بدشانسی نیاورد
اخباری: پرسپولیس را ببریم خیز برمی‌داریم برای سهمیه/ برنامه 90 برای من بدشانسی نیاورد

اخباری: پرسپولیس را ببریم خیز برمی‌داریم برای سهمیه/ برنامه 90 برای من بدشانسی نیاورد

آی اسپورت- محمدرضا اخباری، دروازه‌بان ملی‌پوش تیم تراکتورسازی بعد از مسابقات تیم امید مورد انتقاد قرار گرفت اما در بازی مقابل الجزیره توانست دروازه تیمش را حفظ کند و برای دهمین بار در این فصل کلین‌شیت داشته باشد. صحبت‌های او را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.


 
از بازی با الجزیره شروع کنیم. تراکتورسازی شروعی توفانی در لیگ قهرمانان آسیا داشت، در این ارتباط برایمان بگو.
در این بازی خیلی خوب بودیم. از دقیقه یک عالی کار کردیم و توانستیم الجزیره را با تمام مهره‌های خوبی که داشت شکست دهیم. امیدوارم این روند را بتوانیم ادامه بدهیم و به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و همان دقایق اول هم به گل رسیدیم، این موضوع باعث شد اعتماد به‌نفس‌مان بالا برود. هواداران هم حمایت کردند و توانستیم یک پیروزی ارزشمند را به دست بیاوریم. البته می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به الجزیره بزنیم. هر بازیکن در هر پستی که بود، اگر فرصتی نصیب‌اش می‌شد کار را تمام می‌کرد.
 
تیم الجزیره دو مهاجم خطرناک داشت که امیرقلعه‌نویی هم به آنها اشاره کرده بود اما تو توانستی مقابل‌شان دروازه خود را بسته نگه داری.
بله دقیقا. ما بازی‌شان را آنالیز کرده بودیم. این تیم مهاجمان زهرداری داشت که از کوچک‌ترین فرصت، یک گل می‌ساختند اما کیفیت بالای خط دفاعی ما باعث شد آنها در گلزنی ناکام باشند.
 
حالا باید به بازی برگشت مقابل الجزیره فکر کنید.
بله کادرفنی هم طی صحبتی که با ما داشت، از ما خواست تا این بازی را فراموش کنیم و  تمرکزمان به بازی برگشت باشد تا در این دیدار هم بتوانیم 3امتیاز را بگیریم و خیالمان راحت شود.
 
یعنی در امارات هم به دنبال برد هستید؟
صد در صد.
 
قبل از بازی هم سایتAFC از تو به عنوان یک بازیکن کلیدی در تیم تراکتورسازی نام برده بود.
بله خدا را شکر به گونه‌ای شد که AFC اعلام کرد بنده کلیدی‌ترین بازیکن تراکتورسازی هستم اما من هم سعی کردم بعد از رقابت‌های مقدماتی المپیک هرچه انتقادات می‌شنوم را به دیده منت بگذارم و هر روز بیشتر از قبل تلاش کنم که نواقصم را برطرف کنم.
 
اولین بار است با قلعه‌نویی کار می‌کنی؟
بله. آقای قلعه‌نویی مربی خیلی بزرگی است که کارنامه‌اش همه چیز را نشان می‌دهد. خدا را شکر با نتایجی که او در تیم تراکتورسازی گرفته می‌توانیم شاهد حضور پرشور هواداران تبریزی در استادیوم باشیم.
 
ولی هواداران طی بازی‌های گذشته علیه کادرفنی و مدیریتی تراکتورسازی شعار می‌دادند.
هواداران تراکتورسازی همیشه به ما لطف داشته‌اند اما در این فصل سختی زیادی کشیدند. چراکه سال قبل در لیگ برتر، تیم تراکتورسازی نایب‌قهرمان شده بود اما امسال در رده‌های پایینی بودیم و آنها حق داشتند ناراحت باشند. به طور کلی در حال‌حاضر کادرفنی و بازیکنان تمام تلاش خود را می‌کنند و انرژی می‌گذارند تا بتوانیم به جایگاه اصلی‌مان در جمع تیم‌های صدرنشین برگردیم. در لیگ هم ناامید نیستیم و سعی می‌کنیم 3امتیاز بازی‌ها را تصاحب کنیم و با کسب نتایج قابل قبولی لیگ را به پایان برسانیم.
 
هفته بعد هم با پرسپولیس بازی دارید که این روزها خوب کار می‌کند.
بازی با پرسپولیس از جمله مسابقاتی است که در اصطلاح می‌گویند 6امتیازی است چراکه این تیم جزو رقیب‌های مستقیم ما محسوب می‌شود و فاصله امتیازی به شکلی است که اگر ما پرسپولیس را شکست دهیم، خیز بر می‌داریم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و حتی کسب عنوان قهرمانی.
 
چند وقتی است که از حضورت در برنامه90 می‌گذرد و لقبی که عادل فردوسی‌پور به عنوان گجت به تو داده در حال فراموش شدن است.
ان‌شاءالله با درخشش در بازی‌های آینده این لقب دوباره بر سر زبان‌ها خواهد افتاد. همان‌طور که بعد از حضورم در برنامه90 بسیاری که من را در کوچه و خیابان می‌دیدند با این لقب صدایم می‌زدند و حضور در برنامه90 برای من بدشانسی نیاورد.
 
به عنوان یک بازیکن ملی‌پوش در مورد استعفای کی‌روش چه نظری داری؟
استعفای کی‌روش به خاطر نتیجه گرفتن تیم ملی است که بسیار برایش حائز اهمیت است چراکه در رزومه کاری‌اش ثبت می‌شود. به همین خاطر او حق دارد نگران آینده تیم ملی باشد. کی‌روش که چیزی را برای خودش نمی‌خواهد، زمین تمرین، امکانات و برگزاری بازی‌های دوستانه همگی برای تیم ملی ایران است که در آینده بتواند در مسابقات مهم‌تر، نتایج خوبی را کسب کند.
 
الگوی دروازه‌بانی‌ات کدام گلر خارجی است؟
فان‌درسار الگوی من است.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-27 16:25:29
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۳۹
هواداران تراکتورسازی همیشه به ما لطف داشته‌اند اما در این فصل سختی زیادی کشیدند... بیلمیر سن من نه چکیریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر