فهرست
گزارش تمرین استقلال: جنجال برزای و حنیف
گزارش تمرین استقلال: جنجال برزای و حنیف

گزارش تمرین استقلال: جنجال برزای و حنیف

آی اسپورت- پیش از شروع تمرین پرویز مظلومی بازیکنان را جمع کرد و دقایقی برای آنها صحبت کرد.


* مجید صالح مربی آبی پوشان به همراه فرزاد مجیدی سرپرست این تیم امروز در تمرینات غایب بود.

* مهدی رحمتی دقایقی پیش از شروع تمرین به زمین شماره 2 آزادی آمد و با اجازه پرویز مظلومی محل تمرین را ترک کرد.

* یعقوب کریمی و روزبه چشمی امروز به دلیل مصدومیت در تمرینات غایب بودند اما خسرو حیدری، سجاد شهباززاده، فرشید اسماعیلی و علیرضا رمضانی با حضور در محل تمرین به صورت اختصاصی تمرین کردند.

* مارکار آقاجانیان به همراه اوسیانو کروز دو مربی تیم ملی امروز با حضور در زمین شماره 2 آزادی تمرینات آبی پوشان را از نزدیک زیرنظر گرفتند. پرویز مظلومی دقایقی پس از ورود آنها سمت آنها رفت و دقایقی خوش و بش کرد.

* تمرین امروز آبی پوشان با کارهای بدنی و سرعتی آغاز شد و بعد از آن بازیکنان به فوتبال تک به تک، دو به دو و پنج به پنج پرداختند. در این تمرین میلاد فخرالدینی به همراه محسن کریمی عملکرد خوبی داشتند که این موضوع باعث تحسین کادرفنی شد.

* غیبت مجید صالح باعث شد که پرویز مظلومی به همراه سیروس دین محمدی تمرینات فنی آبی پوشان را از نزدیک زیرنظر بگیرند.

* عادل شیحی بازیکن آلمانی ـ مراکشی بعد از عقد قرارداد با استقلال امروز در تمرینات حاضر شد و با استقبال بازیکنان روبه رو شد. او امروز در فوتبال درون تیمی آمادگی خوبی از خودش نشان داد و کادرفنی این تیم را امیدوار به آینده کرد.

* تیم فوتبال استقلال روز جمعه در چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر در استادیوم آزادی به مصاف راه آهن خواهد رفت.

* در اواخر تمرین امروز بهنام برزای توپی را از دست داد که این موضوع با واکنش حنیف عمران‌زاده همراه شد. آنها چند دقیقه‌ای با هم بگوومگو کردند اما در نهایت با وساطت پرویز مظلومی آنها با هم آشتی کردند و به تمریناتشان ادامه دادند.


کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-27 17:23:20
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۳۸
وای...وای...وای...لنگ اسپورت برای تاج حاشیه درست کرد...حالا چی کار کنیم
دایور = دزد
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۲۹
لنگ اسپورت، آقای پژمان لنگبر حالتون خنده داره
برزو
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۲۲
لنگیها فرافکنی نکنید! خداییش کاری ندارم ولی شما ببینید سمت چپ همین صفحه چندتا تیتر ضد استقلالی(تو این لحظه) کار شده! الان من بهتون میگم! :/نگاهی به حضور مجیدی در تهران؛ «شو»ی /چهره روز: بنگر و افشای حقیقت تاریخی/قاب ویژه: بالاخره پروفسور هم کری 6 تایی خواند/چرا کی‌روش بازی‌های استقلال را از نزدیک /توافق رحمتی با استقلال؛ 45000000000 /عکس ویژه: کری خوانی به سبک برانکو////// قضاوت با خودتون! اسم این سایت باید ای اسپورت باشه یا لنگ اسپورت؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر