فهرست
جریمه طارمی توسط پرسپولیس: تاوان سنگین اعتصاب
جریمه طارمی توسط پرسپولیس: تاوان سنگین اعتصاب

جریمه طارمی توسط پرسپولیس: تاوان سنگین اعتصاب

آی اسپورت - اعتصاب بازیکنان پرسپولیس بخاطر مشکلات مالی، بیش از همه برای مهدی طارمی دردسرساز شد. طارمی نقشی کلیدی در این اعتصاب داشت و در حاشیه آن، درگیری لفظی با خبرنگاران پیدا کرد. یک نقل قول از او درباره اینکه «بزرگتر پرسپولیس من هستم»، جنجال‌ها را بیشتر هم کرد.
به نظر می‌رسید ماجرای اعتصاب با جلسه داخلی پرسپولیس و عذرخواهی طارمی تمام شده باشد، اما باشگاه پرسپولیس دور از چشم رسانه‌ها مهاجم خاطی تیمش را جریمه کرده است. نامه نیوز نوشته پرسپولیسی‌ها برای تنبیه طارمی، جریمه‌ای 30 میلیون تومانی برای او در نظر گرفته‌اند. طارمی با اعتصاب نه تنها به پول نرسید،‌ 30 میلیون هم به خودش ضرر زد.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-27 17:50:59
نظر دهید

۲ نظر
استقلال = کمک داور
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۱۲
دعوت شدن رحمتی به تیم ملی خیانت به این فوتبال است
برزو
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۱۶
بد بخت لنگی که کامنت اول رو نوشتی با توام! /// اتفاقا این عدم دعوت شدن به تیم ملی به نفع استقلاله و امیدواریم دیگه هم دعوت نشه! رحمتی هم دیگه حرفی نزده درخششی که هر هفته داره نشون میده رسانه ها و بقیه به کیروش فشار میارن وگرنه این قضیه واسه سید یه قضیه ی تموم شده است::: اون روز هم که تو تلویزیون گفت همیشه در خدمت تیم ملیه میخواست فشار رو روی کیروش بندازه و به بی غیرتی متهم نشه یه اشتباهی کرد تموم شد رفت اگه میگفت تیم ملی برنمیگرده همین روزنامه ها میگفتن ایرانی نیستی و...! ضمنا به فکر گلرهای خودتون باشید مخصوصا اونایی که با دخترهای مردم حرکات موزون انجام میدن و تو بازی گل به خودی میزنن! لیاقت شما لنگیها در همون حده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر