فهرست
گزارش روز: آخرین شانس کرانچار برای نجات سپاهان
گزارش روز: آخرین شانس کرانچار برای نجات سپاهان

گزارش روز: آخرین شانس کرانچار برای نجات سپاهان

آی اسپورت- دور برگشت رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از امشب آغاز می‌شود و سه تیم از چهار نماینده ایران در این مسابقات باید مقابل رقبای آسیایی خود به میدان بروند تا بازی استقلال در روز چهارشنبه هم کار نمایندگان ایران در این دور را تکمیل کند. در این بین بازی سپاهان و الاهلی امارات به نوعی آخرین فرصت برای شاگردان کرانچار است تا با گرفتن سه امتیاز خارج از خانه همچنان شانس خود را برای صعود به عنوان تیم اول این گروه حفظ کنند.
در گروه چهارم که به نوعی گروه مرگ این بازی‌ها هم لقب گرفته سپاهان با دو شکست مقابل السد قطر و الاهلی امارات و یک برد برابر الهلال عربستان در حال حاضر با سه امتیاز تیم سوم جدول گروه است اما بازی‌های این چهار تیم و نتایج آنها آنقدر نزدیک به هم بوده که برد سپاهان مقابل الاهلی اگر با شکست السد برابر الهلال دنبال شود نماینده فوتبال ایران حتی این شانس را پیدا می‌کند که در آغاز دور برگشت صدرنشینی در این گروه را هم تجربه کند.
احتیاط عجیب و غریب همگروهای سپاهان در دور رفت باعث شده تا تمامی نتایج آنها در دیدارهای رو در رو با یکدیگر با تساوی به پایان برسد و همین مسئله شانس خوبی را برای سپاهان فراهم کرد تا در با وجود دو باخت باز هم خیلی از صدر جدول گروه فاصله نگیرد. بازی رفت سپاهان مقابل الاهلی هرچند که در روز ۲۸ اسفند ماه سال گذشته با برتری دو بر یک تیم الاهلی به پایان رسید اما سپاهان از لحاظ فنی تیم برتر آن مسابقه بود و تنها به خاطر از دست رفتن موقعیت‌های گل فراوان در نهایت مغلوب گل ثانیه‌های پایانی اسماعیل الحمدی شد تا اولین شکست خانگی خود در بازی‌های امسال را تجربه کند اما نگاهی دوباره به رقابت دور رفت نشان می‌دهد که سپاهانی‌ها اگر حواسشان را در بازی فردا جمع کنند فرصت گرفتن انتقام و برتری برابر الاهلی را پیدا می‌کنند. اماراتی‌ها در بازی رفت هم نشان دادند که در انجام یک بازی تأخیری و راه رفتن بر روی اعصاب بازیکنان تیم حریف استاد هستند و از طرف دیگر تاکتیک اصلی این تیم هم استفاده از ضد حملات است که در بازی رفت به نوعی بلای جان سپاهان شد و کرانچار اگر می‌خواهد که تیمش دوباره در مقابل نماینده امارات مغلوب نشود باید به بازیکنانش توصیه‌های لازم را کرده باشد تا در مقابل یاران "سی‌یل" برزیلی کوچکترین اشتباهی انجام ندهند.
تساوی در این مسابقه به کار زردهای اصفهان نمی آید و سپاهانی‌ها اگر بتوانند در همان نیمه اول با عبور از دفاع شکننده الاهلی به گل برسند در نیمه دوم این فرصت را پیدا می‌کنند تا با استفاده از فضای خالی پشت سر مدافعان الاهلی به دروازه این تیم نزدیک شوند و ضربه نهایی را به شاگردان کاسمین اولاریو وارد کنند.
سپاهان در دور برگشت دو بازی خارج از خانه پیش رو دارد که اولی فردا در مقابل الاهلی برگزار می‌شود و دومی در هفته پایانی برابر الهلال عربستان است و سپاهان باید تا قبل از رسیدن به هفته ششم امتیازات لازم برای صعود از این گروه را جمع آوری کرده باشد تا در مقابل الهلال با یک تساوی هم کارش حل شود و به عنوان تیم اول به مرحله بعد برسد.
ترکیب احتمالی الاهلی : احمد الشعوری، ولید عباس، بشیر سعید، محمد عبدالعزیز، حمید عبدالله، هوگو ویانا، سالمین، احمد خلیل، ماجد حسن، گرافیته،� ���‌یل،
سرمربی: کاسمین اولاریو
ترکیب احتمالی سپاهان: رحمان احمدی، هادی عقیلی، شجاع خلیل زاده، علی حمودی، احسان حاج صفی، محرم نویدکیا، امید ابراهیمی، حسین پاپی، اروین بولکو، جواهیر سوکای و مهدی شریفی

     
آی اسپورت
2014-04-01 17:21:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر