فهرست
چرا سرمربی تیم ملی بازی‌های استقلال را از نزدیک نمی‌بیند؟ / کی‌روش پرسپولیسی!
چرا سرمربی تیم ملی بازی‌های استقلال را از نزدیک نمی‌بیند؟ / کی‌روش پرسپولیسی!

چرا سرمربی تیم ملی بازی‌های استقلال را از نزدیک نمی‌بیند؟ / کی‌روش پرسپولیسی!

آی اسپورت - بازی استقلال و گسترش فولاد در کنار یک مهمان ویژه، یک غایب بزرگ هم داشت. سرمربی تیم ملی از زمانی که دوران مرخصی‌اش تمام شده و به ایران برگشته، حتی یک بار هم برای تماشای بازی‌های استقلال به ورزشگاه آزادی نرفته است. همین موضوع، باعث شد تماشاگران استقلال با زدن اتهام «پرسپولیسی» به سرمربی تیم ملی، علیه او شعار بدهند. بررسی بازی‌هایی که کی‌روش در این مدت از نزدیک تماشا کرده، نشان می‌دهد اگر کی‌روش پرسپولیسی هم نباشد، حداقل رابطه خوبی با استقلال ندارد.

سه از چهار
کی‌روش بلافاصله بعد از پایان مرخصی و در اولین روزهای بازگشت به ایران، برای تماشای بازی پرسپولیس و سپاهان به ورزشگاه رفت. دو هفته بعد، او بازی تیم برانکو با فولاد را از نزدیک دید و این هفته هم تماشاگر ویژه بازی سایپا و پرسپولیس بود. از زمانی که کی‌روش به ایران برگشته،‌ پرسپولیس 4 بازی انجام داده که کی‌روش 3 بازی را از نزدیک تماشا کرده است. تنها بازی پرسپولیس بدون حضور کی‌روش، مقابل ذوب آهن در اصفهان بود. کی‌روش هر سه بازی سرخپوشان در ورزشگاه آزادی، به عنوان مهمان در جایگاه ویژه نشست.

دور از آزادی
هفته نوزدهم که پرسپولیس با ذوب آهن در اصفهان بازی می‌کرد، استقلال در تهران میزبان استقلال اهواز بود. کی‌روش در این هفته هم ترجیح داد به جای بازی استقلال، مسابقه بین سایپا و استقلال خوزستان که در ورزشگاه قوامین برگزار می‌شد را از نزدیک تماشا کند. تنها بازی استقلال که کی‌روش به ورزشگاه رفته، بازی این تیم با نفت تهران در ورزشگاه تختی بود. در آن مسابقه، نفت از استقلال میزبانی می‌کرد و کی‌روش در هیچکدام از دو میزبانی استقلال مقابل استقلال اهواز و گسترش فولاد، حاضر نشده به ورزشگاه آزادی برود.

رحمتی یا مظلومی؟
درخشش رحمتی در این فصل لیگ، بخشی از طرفداران استقلال را روبروی سرمربی تیم ملی قرار داده است. تماشاگرانی که اعتقاد دارند کی‌روش از سر لجبازی، نمی‌خواهد به یکی از آماده‌ترین دروازه‌بان‌های ایران میدان بدهد. در بازی استقلال و گسترش هم رحمتی، چهره ویژه بازی بود و بعد از پایان مسابقه شدیدا روی سکوها تشویق شد. اگر کی‌روش در ورزشگاه آزادی بود، احتمالا محبور می‌شد بعد از پایان بازی دوباره درباره رحمتی، توانایی‌ها و دلایل دعوت نشدنش صحبت کند. بحثی قدیمی، که سرمربی تیم ملی علاقه‌ای به مطرح شدن دوباره آن ندارد. در طرف دیگر، مظلومی هم از زمان حضور کی‌روش در ایران جزو منتقدین اصلی او بوده و حتی مدیرعامل و اعضای فعلی هیات مدیره استقلال هم در مقاطع مختلف علیه او مصاحبه کرده‌اند. در چنین شرایطی، بحث چرخش کی‌روش به سمت بازی‌های پرسپولیس، زیاد دور از انتظار نیست. به خصوص که او محبوبیت خوبی روی سکوهای پرسپولیسی دارد. همین چند ماه قبل، تماشاگران این تیم در بازی با ملوان و مقابل چشمان مایلی کهن، کی‌روش را تشویق کردند و حاجی هم به آن‌ها، تراول نشان داد.

مارکار، سوژه ثابت
در تمام بازی‌های استقلال که کی‌روش در ورزشگاه آزادی نبوده، دستیاران او و به صورت خاص مارکار آقاجانیان برای تماشای بازی این تیم به ورزشگاه رفتند. آقاجانیان بازی‌هایی که کی‌روش به ورزشگاه آزادی رفته هم در کنار او حضور داشته اما در مورد استقلال، مجبور است بدون کی‌روش در جایگاه ویژه بنشیند. به نظر می‌رسد حداقل تا زمانی که سکوهای استقلال برای رحمتی شعار بدهند و کاپیتان آبی‌ها درون دروازه بدرخشد، به جای کی‌روش، مارکار بیننده ثابت بازی‌های استقلال خواهد بود.


تماشاگران امروز
  ۱۲  
آی اسپورت
2016-02-27 18:41:19
نظر دهید

۱۲ نظر
10-10-10
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۵۱
نه استقلال بازیکن مدرنی داره که به درد تیم ملی بخوره نه مظلومی فوتبال مدرنی ارائه می ده.پس چرا بره بازی استقلال رو ببینه.پرسپولیس حداقل 4 بازیکن داره که می تونن فیکس تیم ملی باشن(رضائیان-انصاری.طارمی-کامیابی نیا)
مافیای لنگ
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۲۶
استقلال به کیروش نیاز نداره، اما همین استقلال اگه نبود تیم ملی ایشون به جای رفتن به جام جهانی داخل باقالیا تشریف میبرد. منم اگه چندین بازیکن حال و سابق تیمم رو مشکوک و بدون دلیل فنی به تیم ملی دعوت میکردن حامی ایشون میشدم،اینه حکایت لنگیا
sina
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۷
استقلال با اینکه با مصدومیت و محرومیت بازیکناش روربه رو بوده هنوزم صدر جدوله کسایی ک میگن داوریه چرا بازی با ملوان پنالتی الکی گرفتن ؟؟؟ بعدشم توپی که روی خط دروازه طالبلو گرفت چی ؟ گل مردود بازیکن ؟ نگرفتن پنالتی روی ابراهیمی در بازی با تراکتور ؟ اینا همش داوریه غلطه امیدوارم درک کنین هر چند شما چیزایی رو میشنوین ک دلتون میخواد نه حرف حق رو
استقلال = کمک داور
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۰۹
استقلال اصلا بازی میکنه ؟؟؟ هواداراش بازیرو نمیبینن چه برسه به کیروش، مرسی کیروش تو بهترینی
حسین
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۴۰
کیروش رئیس یه بانده. از انتقال حقیقی گرفته به تیم پرتغالی و بازی دادن بهش تو جام جهانی و جام ملت های آسیا گرفته تا بحث لباس ها و دعوت از بازیکنای پرسپولیسی مثل سوشا مکانی در حالی که ما دروازه بان هایی به مراتب بهتر مثل دروازه بان ذوب اهن داریم که نمیدونم چرا کسی اونو نمیبینه؟ مظاهریه فکر کنم اسمش
یوهان کرایوف
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۲۶
همون تیم که رفت جام جهانی ستاره اولش تو جام جهانی مهرداد پولادی بود یه پرسپولیسی سیدجلال بازم یه پرسپولیسی لو دادن توپ منجر به گل کی بود نکونام یه استقلالی دروازه بان اون تیم کی بود علیرضا حقیقی یه پرسپولیسی الانشم کی بیاد از استقلا بازیکنایی با 3یا 4 کیلومتر قدرت دوندگی در برابر 8و9کیلومتر دوندگی بقیه مصداق ها رو دیگه نمیشمرم خیلی زیاد میشه
برزو
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۰۳
اره تو درست میگی لنگی! بدون بازیکن مدرن و فوتبال مدرن استقلال الان صدر جدوله! بابا مدرن! بنازم به این بازیکنای مدرنی که دارید! تمرین تعطیل میکنن و اعتصاب میکنن و با دخترهای مردم حرکات موزون انجام میدن و بعد دوپینگ سکته میکنن و.... کاش میشد دوتا ازین بازیکنای مدرنتونو به ما هم میدادید تو رو خدا! خخخ
حمیدرضا
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۰۲
الان شما به حد تشخیص کارشناسی فنی بازیکنهای تیم ملی رسیدی؟! نکنه دستیارفرگوسن تو بودی؟
-
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۰۷
به خاطر پلوپزه!قبلا زیادی حرف زده
-
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۳۵
"و بعد دوپینگ سکته میکنن " برزو اینقدر شجاعت داشته باش که پای حرفی که میزنی وایسی، نه اینکه بعدا بزنی زیرش که فقط اطلاعات دادی به جوونا که دوپینگ نکنن. دادا اونی که فکر کردی ما هستیم، خودتی!
برزو
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۲۶
والا من هیچ جا اسمی از یه شخص خاص نیاوردم، شما لنگیها یه حرفی که ادم میزنه به خودتون میگیرید وگرنه من خیلی کم کامنت میذارم تو کامنتهایی هم که میذارم سعی میکنم نه اسمی از لنگ بیارم و نه بازیکنانتون. چون لنگ رو اصلا رقیب استقلال نمیدونم//اولین و اخرین چیز باارزش حفظ اصول اخلاقیه من هیچوقت به خودم اجازه نمیدم به کسی توهین یا بی احترامی بکنم هرچقدر هم رقیب، حقیر و ضعیف باشه حتی اگه دوازدهم جدول هم باشه، یا به خاطر حرکت زشت و زننده ی دوتا از بازیکنانشون تو پخش زنده ابروی ایران رفته باشه یا حتی وقتی گلر اون تیم عکس و کلیپهاش دراومده باشه بیرون من هیچوقت به روی کسی نمیارم با خودم میگم شاید خجالت بکشه اگه من این حرفا رو بهش بزنم، واسه همین هیچوقت حرفی در موردش نمیزنم چون اصلا اخلاقی نیست این کار.
-
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۲۳
لنگ اونیه که ابجیت میبنده میره حموم عزیزم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر