فهرست
فرکی:عده ای از داخل با دایی دشمنی می کردند
فرکی:عده ای از داخل با دایی دشمنی می کردند

فرکی:عده ای از داخل با دایی دشمنی می کردند

آی اسپورت- این روزها بحث جام جهانی 2006؛جلسات پنهانی بعضی از بازیکنان با سازمان تربیت بدنی و خیلی از مسائل دیگر حسابی داغ شده است. مسائلی که حتی دایی و برانکو را که رابطه بسیار خوبی با هم دارند کمی از هم مکدر کرده است. به غیر از این دو نفر شاید حسین فرکی تنها کسی باشد که بتواند در مورد اتفاقات آن زمان صحبت کند.
شخصی که البته هیچ گاه علاقه‌ای به مطرح کردن بحث‌های جنجالی نداشته و این بار هم تلاش می‌کند که خیلی آرام و بدون حاشیه صحبت کند:«فقط صحبت های آقای دایی را خواندم و دقیقا از دیگر واکنش ها اطلاعی ندارم اما معتقدم نبش قبر کردن پس از سال ها به هر دلیل و بهانه ای کار خوبی نیست. بدون شک در آن مقطع (جام جهانی 2006) مشکلاتی ایجاد شد و اتفاقاتی افتاد که اصلی ترین آنها بحث اختلاف سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال بود و متعاقب آن تحرکاتی پنهانی و پشت پرده صورت گرفت اما در نهایت همه این مسایل به ضرر تیم ملی شد. درخواست من از دوستان و به خصوص آقای برانکو و آقای دایی این است که روی این موضوع مانور نکنند زیرا خود بازیکنان آن تیم می دانند مشکل چه بود و چه مسایلی اتفاق افتاد. حالا اگر بگویند چه سودی برای فوتبال ما دارد.
فرکی درباره این ادعای دایی که برخی به او پاس نمی دادند گفت: بعضی مسایل را نمی توان ثابت کرد به هرحال کسی نباید عاقبت خودش را خراب کند آن هم به خاطر چیزی که نمی توان ثابت کرد. منظور من شخص آقای دایی نیست فقط می گویم هیچکدام ما فقط به خاطر یک برداشت و ذهنیت آخرت مان را خراب نکنیم. در آن روزها آقای علی آبادی به عنوان رییس سازمان تربیت بدنی صحبت هایی را مطرح کردند و به اختلافات سازمان و فدراسیون فوتبال دامن زدند و تمام آن مسایل از همان صحبت ها نشأت گرفت.
البته تیم ملی با بدشانسی هایی هم روبه رو شد اما آقای برانکو بسیار موفق عمل کرد و آقای دایی هم به عنوان کاپیتان تیم ملی وظایف خود را انجام داد.متاسفانه همه این مسایل از جوی نشأت گرفت که سازمان ورزش درست کرد آن هم به خاطر اهداف خام خودشان. بعدها هم که آقای علی آبادی اعتراف کرد و همه چیز روشن شد.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-27 20:16:52
نظر دهید

۱ نظر
برزو
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۴۴
جام جهانی نرفتن بهتر از اینه که بریم و تو گروه 4 تیمه اخر شیم و برگردیم. کاری به کیروش ندارم همون جام 98 هم واسه رو کم کنی امریکا رو بردند وگرنه از نظر فنی هیچوقت تو فوتبال مطرح نبودیم::: اون هفته مسابقات فوتسال رو میدیدم لذت میبردم! فوتسالمون کجاست فوتبال کجا!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر