فهرست
بازگشت مبعلی به زمین الجزیره/ به امید زنده شدن خاطرات
بازگشت مبعلی به زمین الجزیره/ به امید زنده شدن خاطرات

بازگشت مبعلی به زمین الجزیره/ به امید زنده شدن خاطرات

آی‌اسپورت‌ ـ ایمان مبعلی ستاره سابق چند تیم اماراتی است. او که سابقه بازی در الشباب، النصر، الوصل و الشاجره را دارد هرگز در تیم الجزیره به میدان نرفته است که البته این تیم بزرگ شهر ابوظبی هرگز علاقه به استخدام بازیکنان ایران نشان نداده است. 
 اما در بین بازیکنان شاغل در امارات مبعلی نمایش فوق العاده ای داشته و الشباب را یک تنه به مقام قهرمانی لیگ امارات رسانده است. مبعلی که برای آخرین بار از استقلال به شارجه رفت و فصل ناموفقی در این تیم داشت حالا دوباره با پیراهن آبی به این زمین پا می‌ گذارد، زمینی که برای او یادآور خاطرات ریز و درشتی است. مبعلی که در دوران حضورش در لیگ امارات تجربه بازی های مختلف در ورزشگاه زیبای الجزیره را دارد بعد از نمایش نسبتا خوب در نیمه دوم بازی رفت مقابل الجزیره در تهران به احتمال زیاد در بازی فردا هم به عنوان بازیکن ثابت به میدان خواهد رفت. ایمان با توجه به مهارتش در ارسال ضربات کاشته تهدیدی جدی برای بازیکنان الجزیره محسوب می‌ شود و تجربه او در فضای فوتبال امارات و شناختی از الجزیره شانس بیشتری را برای او در بازی ایجاد می‌ کند
. البته مبعلی برای حضور در ترکیب استقلال احمد جمشیدیان را پیش رو دارد و باید منتظر تشخیص نهایی کادرفنی استقلال بود. جمشیدیان که در بازی مقابل نفت بازیکن ثابت استقلال بود ممکن است فردا هافبک طراح استقلال باشد.
     
آی اسپورت
2014-04-01 17:25:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر