فهرست
شجاع: اختلاف سروش و بختیار شایعه است/ در ابوظبی هم الجزیره را می‌بریم
شجاع: اختلاف سروش و بختیار شایعه است/ در ابوظبی هم الجزیره را می‌بریم

شجاع: اختلاف سروش و بختیار شایعه است/ در ابوظبی هم الجزیره را می‌بریم

آی اسپورت- شجاع خلیل‌زاده مدافع تراکتورسازی مقابل الجزیره یک گل زد و در خط دفاع هم خوب کار کرد. او در لیست بهترین مدافعان هفته اول رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت. خلیل‌زاده بعد از برد پرگل برابر الجزیره گفت‌وگویی با همشهری ورزشی انجام داده است.


 
فکر می‌کنید با این برد تراکتور می‌تواند امیدوار باشد که ناکامی‌های گذشته را جبران کند؟
ما برابر الجزیره خیلی خوب کار کردیم. نیمه‌اول واقعا سر بودیم و حریف هم فشار آورد. ما با گل‌هایی که زدیم توانستیم قدرت‌مان را نشان دهیم.
 
فکر می‌کردید 4گل به الجزیره بزنید؟
راستش را بگویم نه؛ فکر نمی‌کردیم با 4گل بتوانیم این تیم را شکست دهیم. ما با این برد قدرت‌مان را نشان دادیم. در این مدت خیلی از تراکتور انتقاد کردند اما نشان دادیم ما با تمام توان در زمین بازی می‌کنیم.
 
منظورتان سربازان هستند؟
منظورم کل تیم هستند. البته فشار روی سربازان خیلی زیاد بود. همه دیدند که سربازان از جان‌شان مایه گذاشتند و گل‌های این بازی را هم آنها زدند. بقیه بازیکنان مثل سروش و سینا هم زحمت کشیدند؛ البته بزرگ‌ترهای تراکتور مثل کیانی و ایرانپوریان خیلی به ما روحیه دادند. ما همیشه برای تراکتور از جان و دل بازی کردیم و هدف‌مان خوشحالی هواداران بوده. خداراشکر می‌کنم که این مساله ثابت شد و جواب لطف تبریزی‌ها را دادیم.
 
راستی انتظار نداشتید ورزشگاه پر شود؟
واقعیت این است که هم دوست داشتیم ورزشگاه پر شود و هم انتظار داشتیم بیشتر صندلی‌ها پر باشد. تماشاگران تراکتورسازی تیم‌شان را دوست دارند و قبل از اینکه به اینجا بیایم تعریف آنها را شنیده بودم. خالی بودن استادیوم تبریز به ‌خاطر اتفاقات هفته آخر لیگ گذشته است که هواداران فوتبال را در شهر تبریز ناراحت کرد. خدا را شکر که 2برد پشت‌سر هم آوردیم و آنها را خوشحال کردیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند.
 
اینکه در ضربات ایستگاهی جلو بیایید، از قبل تعیین‌شده بود؟
راستش قبل از بازی قلعه‌نویی به من گفته بود در ضربات ایستگاهی می‌توان به الجزیره با ضربه سر گل زد. به همین دلیل من هم در ضربات ایستگاهی جلو می‌آمدم. همیشه گلزنی با ضربه سر را دوست داشتم و در بازی با الجزیره هم از بین سه‌نفر ضربه سر زدم. واقعا خوشحالم که توانستم به تیمم کمک کنم. من گلم را به مادرم تقدیم کردم چون قبل از بازی به مادرم قول داده بودم، گل می‌زنم.

بازی برگشت را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟ به هر حال الجزیره برای انتقام بازی می‌کند.
ما در ابوظبی هم خوب کار می‌کنیم و این تیم را شکست می‌دهیم. مربیان برای بازی برگشت هم برنامه دارند و یک‌بار دیگر برد را تکرار می‌کنیم.
 
با این آمادگی از گروه مرگ صعود می‌کنید؟
گروه ما گروه مرگ است اما بازیکنان و مربی باتجربه‌ای داریم و امیدوارم با حمایت هواداران به مرحله بعد صعود کنیم.
 
این شایعه که بختیار رحمانی از انتخاب سروش رفیعی به ‌عنوان بهترین بازیکن زمین ناراحت شده بود، صحت دارد؟
اصلا این‌طور نیست و بختیار و سروش دو دوست بسیار صمیمی هستند. هر دوی آنها فوق‌العاده بازی کردند.
 
برایتان عجیب نبود که برای اولین‌بار قلعه‌نویی تشویق شد؟
خوشحالم که بالاخره هواداران از برد ما خوشحال شدند. هواداران بدانند که قلعه‌نویی خیلی برای تراکتور زحمت کشیده و از آنها می‌خواهم از او حمایت کنند تا در آینده نتایج بهتری بگیریم.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-27 20:18:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر