فهرست
رونالدو: اگر همه در حد من بودند حالا صدرنشین بودیم!
رونالدو: اگر همه در حد من بودند حالا صدرنشین بودیم!

رونالدو: اگر همه در حد من بودند حالا صدرنشین بودیم!

آی اسپورت- پس از ناکامی کریستیانو رونالدو در دربی مادرید، او نسبت به بازی هم تیمی هایش اعتراض کرد. صحبت های رونالدو را پس از دربی مادرید می خوانید.


* نسبت به اتلتیکو موقعیت های بیشتری داشتیم و شایسته کسب پیروزی بودیم. وضعیت در لالیگا قبل بازی پیچیده بود و حالا دشوارتر شد.*باید روی لیگ قهرمانان تمرکز کنیم اما نمی توانیم دست هایمان را پایین بیاوریم. نمی خواهم از بازیکنانی که الان بازی می کنند انتقاد کنم ولی شاید به حضور بنزما و مارسلو نیاز داشتیم. زمانی که بازیکنانی چون بنزما، په په و یا بیل را در اختیار نداریم شرایط پیچیده تر از قبل می شود. دوست دارم در کنار این بازیکنان به میدان بروم اما نمی گویم دیگران بازیکنان خوبی نیستند.


 *نمی خواهم بگویم خسه، کواچیچ و یا وازکز بازیکنان خوبی نیستند، آن ها بسیار خوب هستند اما به طور مثال دنیلو امروز بهترین بازیکن ما بود. دلیل مصدومیت هایمان را نمی دانم. شاید به خاطر پیش فصلی که داشتیم این همه مصدوم می دهیم. واقعا نمی دانم.


*اگر همه در سطح من بودند، الان شاید در صدر جدول قرار داشتیم. رسانه ها می گویند من هر سال بدتر می شوم اما آمار و ارقام دروغ نمی گویند.


*لیگ تقریبا از دست رفته اما هنوز در لیگ قهرمانان حضور داریم. این جام دیگری است و همین به ما انگیزه می دهد. برای لیگ قهرمانان هیجان دارم اما در این جام باید بهترین باشید. هواداران مثل همه ما خوشحال نیستند.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-27 22:55:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر