فهرست
گزارش روز - جنجال جدید در زندگی شخصی دیه گو مارادونا
گزارش روز - جنجال جدید در زندگی شخصی دیه گو مارادونا

گزارش روز - جنجال جدید در زندگی شخصی دیه گو مارادونا

آی اسپورت - بار دیگر دیه گو مارادونا و یک جنجال جدید در زندگی خصوصیش ! دیگو آرماندو مارادونا از نامزد مدل و فوتبالیستش خانوم " روسیو الیوا " جدا شد و به نقل از یکی از وکلایش اقای ماتیاس مورال ، دیگو از این خانوم بدلیل آنچه ظاهرا سرقت پول و برخی لوازم از خانه مشترکشان در امارات متحده عربی نام برده شده ، شکایت کرده است.

خانوم الیوا که 23 سال سن دارد و 30 سال از دیگو جوانتر است تا دو هفته پیش همراه او در عمارتی در دبی زندگی می کرد. اما پس از متارکه و آنطور که وکیل مارادونا و روزنامه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا گزارش داده اند ، دیگو اظهار داشته که پس از بازگشت به بوینس آیرس ، خانوم الیوا در عمارت حضور داشته و مقادیری پول و لوازم از آنجا سرقت کرده است. دیگو همچنین می گوید که در آن خانه سه نفر زندگی می کردند و وقتی من در بوینس آیرس بودم ، روسیو الیوا در خانه تنها بوده است.

با این اتهامات دیهگو از نامزد سابقش به دادگاه ، شکایت کرده است. خانم الیوا که عضو تیم فوتبال زنان ریورپلاته (دشمن اصلی تیم محبوب مارادونا بوکاجونیورز) است در یک برنامه تلویزیونی در آرژانتین حضور یافت و اعلام کرد که این اتهامات بی اساس است و او همچنان عاشق دیه گو است ولی مشکل اینجاست که حواشی اطراف زندگی خصوصی ماردونا بیش از حد معمول است و او با این قضیه همیشه مشکل داده است.در تمام طول برنامه او از به زبان آوردن نام مارادونا خودداری کرد. بله ! یکبار دیگر زندگی خصوصی ماردونا دستخوش جنجال و حاشیه شد. پس از جنجالهای پیش آمده بر سر ادعای نامزد سابقش " ورونیکا اوخدا " مبنی بر اینکه بچه ای که او سقط کرده متعلق به مارادونا بوده است این دومین جنجالی است که در ماه اخیر برای ماردونا اتفاق می افتد. خانوم اوخدا نامزد سابق دیگو همچنین صاحب یک فرزند پسر از او بنام دیگو فرناندو است که سال گذشته متولد شد.

     
آی اسپورت
2014-04-01 15:31:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر