فهرست
دستمزد بازیکن جدید استقلال؛ هر بازی 21 میلیون تومان
دستمزد بازیکن جدید استقلال؛ هر بازی 21 میلیون تومان

دستمزد بازیکن جدید استقلال؛ هر بازی 21 میلیون تومان

آی اسپورت- عادل شیحی روز گذشته با استقلال قرارداد امضا کرد تا رسما تا پایان فصل هدایت این تیم را بر عهده بگیرد. استقلال در ابتدای فصل از یک مدیربرنامه خاص، پروپئیچ را جذب کرد که پرویز مظلومی در این فصل هیچ اعتقادی به او نداشت و تبدیل به یک نیمکت‌نشین محض شد. حالا استقلالی‌ها از طریق همان مدیربرنامه و البته نقش مهم مأنوسی‌فر، دوباره یک بازیکن خارجی را به ایران کشیدند.
شیحی در حالی با استقلال قرارداد امضا کرده که مظلومی سابقه روشنی در جذب بازیکن خارجی ندارد و حالا باید دید این بازیکن چه عملکردی در استقلال خواهد داشت. مظلومی در این مدت هم توسط برخی از پیشکسوتان استقلال به‌شدت تحت فشار بود که چرا در خرید بازیکن خارجی دچار اشتباه شده است. می‌گویند شیحی در سه سال اخیر فقط 200دقیقه بازی کرده و شاهرخ سبک‌دست عضو هیات‌مدیره استقلال در مورد این موضوع به همشهری ورزشی می‌گوید: «این بازیکن با تایید و انتخاب آقای مظلومی به استقلال آمد و تست‌های پزشکی را هم پشت سر گذاشت. طبیعتا در مورد مسائل فنی و جذب این بازیکن، سرمربی باید جوابگو باشد.»

مبلغ قرارداد
نکته مهم دیگر در مورد مبلغ قرارداد شیحی است. استقلالی‌ها ترجیح دادند در مورد این موضوع صحبت نکنند ولی بد نیست بدانید که مبلغ قرارداد شیحی تا پایان این فصل 70هزار دلار است، یعنی حدود 210میلیون تومان. تا پایان لیگ برتر 9بازی باقی مانده است و استقلال یک بازی هم در فینال جام‌حذفی در پیش دارد. در واقع اگر قرار باشد شیحی در هر بازی به میدان برود برای 10بازی 210میلیون تومان از استقلال خواهد گرفت؛ یعنی برای هر بازی 21میلیون تومان. البته این به شرطی است که شیحی هیچ‌کدام از این 9بازی را از دست ندهد. مسئولان استقلال هم که تا اینجا طلب بازیکنان را پرداخت کرده‌اند و برای دادن دستمزد شیحی هیچ مشکلی ندارند.
در مورد شیحی با یکی از مربیان استقلال صحبت کردیم. او که در بین اعضای کادر فنی قرار دارد در مورد این بازیکن به همشهری ورزشی گفت: «شیحی به نظر من بازیکن خوبی است که می‌تواند به استقلال کمک کند. او چپ‌پاست و امیدوارم که خیلی زود با دیگر بازیکنان هماهنگ شود. ما خیلی وقت بود در پست هافبک بازیساز دنبال بازیکن بودیم و امیدواریم از این بازیکن بهترین استفاده را ببریم.»
استقلال بعد از حرف و حدیث‌های فراوان سرانجام یک بازیکن خارجی به لیست خودش اضافه کرد. حالا باید منتظر ماند و دستپخت جدید مظلومی را دید. اگر شیحی انتظارات را برآورده نکند، قطعا مظلومی با انتقادهای جدیدی روبه‌رو خواهد شد.


منبع: همشهری ورزشی

9411
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-28 13:54:08
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۱۸
خب نابغه...بازیکن ایرانی که برا حدود 30 تا بازی 1 میلیارد میگیره قراردادش هر بازی 33 میلیون میشه..این بابا با سابقه بازی تو بوندسلیگا کم داره میگیره تازه
برزو
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۶
کلا هافبک بازیساز نایابه! تو کل ایران یه بختیار رحمانی داریم یه مجتبی جباری، (فعلا)
-
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۵۶
طرف ٤ ساله مصدومه
سینا
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۰۷
شیحی در سه سال اخیر فقط 200دقیقه بازی کرده واقعا قحطی بازیکنه این همه جوون تودسته های پایینترفهمین انصاری پرسپولیس بازیکن تستی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر