فهرست
فرزاد حاتمی: همه ما سرباز تراکتور هستیم/ باید پرسپولیس، ذوب‌آهن و استقلال را ببریم
فرزاد حاتمی: همه ما سرباز تراکتور هستیم/ باید پرسپولیس، ذوب‌آهن و استقلال را ببریم

فرزاد حاتمی: همه ما سرباز تراکتور هستیم/ باید پرسپولیس، ذوب‌آهن و استقلال را ببریم

آی اسپورت- فرزاد حاتمی، مهاجم تراکتورسازی در بازی مقابل الجزیره امارات عملکرد تاثیرگذاری داشت. او با اینکه گل نزد، اما یک پاس گل داد و در مجموع دوندگی خوبی در زمین داشت. حاتمی در مورد برد پرگل مقابل الجزیره، شانس صعود تراکتور و مسائل مختلف دیگر با همشهری ورزشی گفت‌وگو کرده است. حرف‌های او را به نقل از این روزنامه بخوانید.

 
فکر می‌کردی تراکتور چهار گل به الجزیره بزند؟
طبیعتا هیچ تیمی تصور نمی‌کند که در اولین بازی لیگ قهرمانان با چهار گل به پیروزی برسد. الجزیره تیمی سرشناس و باتجربه در این مسابقات است و انتظار نداشتیم چهار گل بزنیم. به نظر من این برد به تاریخ پیوست و باید به فکر بازی‌های بعدی باشیم.
 
امیر قلعه‌نویی هم بعد از مدت‌ها در تبریز تشویق شد. چرا او در گذشته زیاد محبوب هواداران نبود؟
به هر حال وقتی مربی شکست می‌خورد، هوادار شعار می‌دهد و وقتی هم برنده می‌شود مورد تشویق قرار می‌گیرد. بازیکنان و مربیان با این شرایط کنار آمده‌اند.
 
درمورد عملکرد خودت چه نظری داری؟
بعد از مصدومیتی که دوباره داشتم، برای اولین بار در ترکیب ثابت قرار گرفتم و مقابل سپاهان هم 20دقیقه بازی کردم. امیدوارم بازی تاثیرگذاری انجام داده باشم و کادرفنی هم از عملکردم راضی باشد.
 
در مورد درخشش سربازهای تراکتور چه صحبتی داری؟
تیم ما بحث سرباز و غیرسرباز ندارد. همه ما سرباز تراکتور هستیم و تلاش می‌کنیم تا این تیم را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم. واقعا در تیم ما موفقیت تیمی از هر چیزی مهم‌تر است و وقتی یک نتیجه پرگل به‌دست می‌آوریم، نشان‌دهنده ازخودگذشتگی همه بازیکنان است. البته درمورد گل‌زدن باید یک موضوعی را بگویم.
 
چه موضوعی؟
ما باید شادی‌ گل‌های جدیدی انجام بدهیم. یادم می‌آید در جوانان ذوب‌آهن بودم، مهدی رجب‌زاده این کارها را خوب انجام می‌داد. البته مهدی شریفی هم می‌تواند چیزهای جدیدی رو کند. یاد رجب‌زاده افتادم و باید این را بگویم که او مثل بنجامین باتن است و هرچقدر از عمرش می‌گذرد جوان‌تر می‌شود.
 
چرا بختیار رحمانی با وجود اینکه دو گل زد به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب نشد؟
بختیار و سروش هر دو عالی بودند. به هر حال این نظر ناظر بازی بود که بختیار انتخاب شود. هواداران تراکتور از همان ابتدا بختیار را دوست داشتند، ولی فکر می‌کنم در گذشته یکسری سوءتفاهم به‌وجود آمد که باعث شد دلخوری‌هایی ایجاد شود.
 
آیا در لیگ برتر شانس قهرمانی دارید؟
امتیازها نزدیک است و باید بازی مستقیم با رقیبان خودمان ازجمله پرسپولیس، ذوب‌آهن و استقلال را ببریم. هدفمان این است که در پایان لیگ در بین سه تیم بالای جدول قرار بگیریم. در تیم ما بازیکنان همگی یکدل هستند و موفقیت تیم از همه‌چیز برایمان مهم‌تر است.
 
تراکتور در آسیا از گروهش صعود می‌کند؟
با یک برد نمی‌توان از صعود حرف زد. ما باید این روند را ادامه دهیم، ولی خوبی لیگ قهرمانان این است که بازی‌هایش آسان‌تر از بازی‌های لیگ برتر است. اینجا تیم‌ها به فکر دفاع کردن نیستند.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-28 15:11:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر