فهرست
سینا عشوری: در تمرینات روی اوت‌دستی کار می‌کنیم/ انتقاد از سربازان منصفانه نبود
سینا عشوری: در تمرینات روی اوت‌دستی کار می‌کنیم/ انتقاد از سربازان منصفانه نبود

سینا عشوری: در تمرینات روی اوت‌دستی کار می‌کنیم/ انتقاد از سربازان منصفانه نبود

آی اسپورت- سینا عشوری هافبک تراکتورسازی در دو بازی اخیر این تیم، با اوت دستی‌هایش تراکتوری‌ها را به گل رسانده است. او امیدوار است سربازان در بازی‌های بعدی تراکتور هم عملکرد خوبی داشته باشند تا حرف و حدیث‌ها تمام شود. عشوری در آستانه بازی برگشت مقابل الجزیره گفت‌وگویی با همشهری ورزشی انجام داده است.
 

در تمرینات روی اوت دستی کار می‌کنید که در هر بازی از این طریق به گل می‌رسید؟
در بازی با سپاهان اوت انداختم که از همین طریق تیم به گل رسید. مقابل الجزیره هم خدا را شکر گل سوم که شریفی زد استارتش از اوت من بود. به هر حال هر کسی به هر طریقی می‌خواهد به تیم کند. شک نکنید در بازی‌های آینده هم اگر تشخیص بدهم از این طریق به گل می‌رسیم باز اوت بلند می‌اندازم.
 
پس رفته‌رفته اوت دستی یکی از تاکتیک‌های تراکتور می‌شود؟
به هر حال در تمرین روی این اوت‌ها و کارهای تاکتیکی کار می‌کنیم و الکی گل نمی‌زنیم. زمانی هم که می‌خواهم اوت بیندازم مدافعان جلو می‌آیند. اگر به گل برسیم چه ایرادی دارد؟! اتفاقا در بازی ذوب‌آهن برابر بنیادکار هم که ریوالدو در این تیم بود، من اوت انداختم که قاضی با سر توپ را هدایت کرد و خلعتبری هم گل زد و سه امتیاز شیرین گرفتیم و صعود کردیم.
 
در مورد درخشش سربازان بعد از انتقاداتی که وجود داشت، چه صحبتی دارید؟
خیلی‌ها در این مدت زود قضاوت کردند و انتقادات از سربازان منصفانه نبود. واقعا کسانی که انتقاد می‌کردند، فوتبالی نبودند که بدانند 7، 8ماه بازی نکردن و دور بودن از فوتبال یعنی چه! ما خیلی سختی کشیدیم و حالا بعد از چند بازی واقعا هماهنگ شده‌ایم. در بازی با الجزیره هم سربازان گل زدند و بقیه هم خوب بودند. با حضور امیر قلعه‌نویی در تراکتور تیم دیسیپلین خوبی پیدا کرده است. البته بدشانس هم بودیم. ما نمی‌خواهیم دشمن‌شادکن شویم. خیلی‌ها علیه ما مصاحبه کردند اما خداراشکر روسفید شدیم.
 
بازیکنان باتجربه چقدر به تیم کمک کردند؟
از اخباری که سرباز است تا بقیه بازیکنان سرباز واقعا اسکلت اصلی تیم را تشکیل داده‌اند اما حضور بازیکنانی مانند کیانی و ایرانپوریان برای تیم نعمت است؛ آنها خیلی به تیم کمک کردند.
 
انتظار نداشتید ورزشگاه پر شود؟
فکر نمی‌کردم ورزشگاه پر شود اما انتظار داشتم 30، 40هزار نفر برای دیدن بازی بیایند. به هر حال از تمام کسانی که آمدند، تشکر می‌کنم. امیدوارم با نتایجی که گرفتیم در بازی‌های بعدی هواداران زیادی به ورزشگاه بیایند.
 
بازی برگشت برابر الجزیره را چطور می‌بینید؟
درباره دیدار برگشت با الجزیره باید بگویم خودمان را از پیش برنده نمی‌دانیم. بابت باخت با نتیجه 4 بر صفر قطعا به الجزیره‌ای‌ها برخورده و می‌آیند که جبران کنند اما ما هم فقط 3امتیاز را می‌خواهیم.
 
بالاخره در این بازی هواداران، امیر قلعه‌نویی را تشویق کردند.
به هر حال همه مربیان و بازیکنان می‌آیند و می‌روند و فقط تراکتور می‌ماند. هواداران واقعی تیم را به حاشیه نمی‌برند. هواداران باید از تراکتور حمایت کنند. واقعا کار خوبی کردند که قلعه‌نویی را مورد تشویق قرار دادند. او برای اولین‌بار تراکتور را آسیایی کرده و باید او را تشویق کنند.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-28 15:59:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر