فهرست
دوراهی برانکو برای تراکتور؛ علیپور بازی می‌کند یا نوراللهی؟
دوراهی برانکو برای تراکتور؛ علیپور بازی می‌کند یا نوراللهی؟

دوراهی برانکو برای تراکتور؛ علیپور بازی می‌کند یا نوراللهی؟

آی اسپورت-وقتی احمد نوراللهی به‌دلیل تنبیه انضباطی از تریکب پرسپولیس دور شد، فرصت به علی علیپور رسید تا در ترکیب اصلی قرار بگیرد. بازگشت نوراللهی به ترکیب مصادف شد با محرومیت مهدی طارمی؛ بنابراین علیپور در ترکیب ماند و نوراللهی به ترکیب برگشت. حالا طارمی هم بعد از سپری شدن یک جلسه محرومیتش به میدان برگشته و سوال این است که پرسپولیس در بازی بعدی نوراللهی را بیرون می‌گذارد یا علیپور؟
چیزی که در تمرینات این روزهای پرسپولیس به چشم می‌آید آمادگی بسیار بالای نوراللهی و علیپور است. برانکو در چند بازی آخر لیگ نوراللهی را به خاطر مسائل انضباطی روی نیمکت نشاند و از علیپور در کنار طارمی استفاده کرد که اتفاقا این تغییر بار هجومی تیم را بالا برد. پرسپولیس در برابر سپاهان، ذوب‌آهن و فولاد فوتبال بسیار خوبی را بازی کرد و می‌توانست 9امتیاز هر 3بازی را هم به دست بیاورد اما تنها در بازی برابر فولاد به پیروزی رسید.
از طرف دیگر با توجه به محرومیت طارمی، برانکو نوراللهی را به میدان فرستاد که اتفاقا در بازی برابر سایپا روز نوراللهی جوان بود و توانست یک گل زیبا هم به ثمر برساند. حالا باید دید با توجه به آمادگی بالای این دو بازیکن برانکو در بازی برابر تراکتور از کدام بازیکن در ترکیب خود استفاده می‌کند؛ البته به خوبی در تمرینات پرسپولیس مشخص است که این سرمربی دو ترکیب را با هم آزمایش می‌کند تا درنهایت به ترکیب ایده‌آلش برسد.
برانکو برای بازی مقابل تراکتورسازی دو پلن آماده دارد. اتفاقات روزهای آینده در تمرینات نشان می‌دهد او از کدام پلن استفاده می‌کند. پلن کاملا هجومی با علی علیپور، یا محتاطانه با احمد نوراللهی.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-28 17:27:59
نظر دهید

۲ نظر
Ali
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۱۱
عاغا احمدزاده رو بزاره رو نیمکت
-
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۰۱
دقیقا عالیشاه بره راست جای احمدزاده این جوری هم نورالهی میتونه بازی کنه هم علیپور. حیف نیست یکی از این دو نفر برون بشینه و احمدزاده فیکس باشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر