فهرست
تست ساموئل در دفاع وسط/ حنیف روی سکو روحیه می‌ دهد
تست ساموئل در دفاع وسط/ حنیف روی سکو روحیه می‌ دهد

تست ساموئل در دفاع وسط/ حنیف روی سکو روحیه می‌ دهد

آی‌اسپورت‌ ـ ساموئل هافبک دفاعی چپ پای استقلال در اصل یک مدافع چپ حرفه ای است که از زمان حضور در استقلال علاقمند شده در پست هافبک دفاعی به میدان برود که این مسئله بیشتر به دلیل میل ساموئل به دیده شدن و گلزنی است.
او که سال گذشته در لیگ قهرمانان آسیا و رقابت های لیگ برتر یکی از چهره های اصلی تیم امیر قلعه‌نویی بود در فصل جاری پایین تر از حد خود نمایش داده است که شاید یکی از دلایل عمده این افت محسوس بدقولی دائمی آبی ها در پرداخت مطالبات این بازیکن ترینیدادی است. ساموئل که یکی از بازیکنان چند پست استقلال محسوب می‌ شود در بازی حساس فردا مقابل الجزیره کنار امیرحسین صادقی دفاع وسط استقلال خواهد بود. پستی که با جدایی پژمان منتظری تبدیل به پاشنه آشیل استقلال شده.
 استقلال که حنیف عمران زاده را با خود به ابوظبی برده او را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و حنیف باید با همان روحیه خوبش از روی سکوها به تیم انرژی بدهد. با در نظر گرفتن این نکته که ساموئل خصوصیات یک هافبک دفاعی مثل بازی پا به توپ و سرعت را داراست می‌ شود امیدوار بود این تغییر توفیق اجباری برای تیم امیر قلعه‌نویی باشد که به پیروزی در این بازی چشم دوخته است و باید تهاجمی تر به میدان برود.
اینکه امیر قلعه‌نویی از بین همه ستاره های استقلال ساموئل را برای کنفرانس مطبوعاتی خبر کرده بود لابد به همین دلیل بود که او می‌ خواهد ساموئل را با روحیه تر از گذشته در اختیار داشته باشد.
     
آی اسپورت
2014-04-01 15:54:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر