فهرست

تصمیم حرفه ای ابراهیمی: بازی در اروپا به جای رفتن به قطر

آی اسپورت - امید ابراهیمی به قطر می رود؟ این سئوالی است که هواداران استقلال به دنبال پاسخ آن هستند. امید البته تا پایان فصل در کنار استقلال است اما برای فصل آینده هنوز تصمیمش را نگرفته.
با اینکه گفته می شود هافبک ملی پوش استقلال بدش نمی آید که بازی در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس را امتحان کند اما جام نیوز خبر داده که ابراهیمی برنامه دیگری برای آینده فوتبالی اش دارد. شنیده ها حکایت از آن دارد که خود ابراهیمی دوست ندارد حضور در لیگ های عربی را تجربه کند و ترجیح می دهد که پس از درخشش در جام جهانی حضور در لیگ های معتبر اروپایی را تجربه کند.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-29 10:04:52
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۱۳
بعد از درخشش در جام جهانی؟!!!!!!! یعنی اینکه اول ایران بتونه بره جام جهانی بعد ایشون فیکس باشن و....... تازه بعد از همه اینها ایشون با عصا می تونن راهی اروپا بشن..... جوون نیس که
10-10-10
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۲۰
البته زمان جام جهانی ایشون در کنار خسرو حیدری از طریق تلوزیون شاهد درخشش بازیکنان به روزی و دونده ای چون کمال کامیابی نیا و سعید عزت الهی خواهد بود.البته به شخصه دوست دارم ابراهیمی به اروپا بره اما فوتبال ابراهیمی اصلا به روز نیست و فوتبالی مناسب با قوتبال دهه 70رو ارائه می کنه و بعید می دونم پتانسیل ترانسفر رو داشته باشه حتی ترانسفر به تیمهای عربی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر