فهرست
ماجرای قهر یک روزه صالح از استقلال از زبان خودش
ماجرای قهر یک روزه صالح از استقلال از زبان خودش

ماجرای قهر یک روزه صالح از استقلال از زبان خودش

آی اسپورت - شنبه گذشته مجید صالح به محل تمرین استقلال رفت اما خیلی زود آنجا را ترک کرد تا بلافاصله خبر قهر کمک‌مربی آبی‌ها رسانه‌ای شود. بر همین اساس دیروز (یک‌شنبه) جلسه‌ای با حضور منصور پورحیدری، نصرا... عبداللهی، پرویز مظلومی و مجید صالح در باشگاه برگزار و کدورت‌ها کنار گذاشته شد. صالح درباره این اتفاقات توضیحات مختصری داده است. او گفته: من منکر اختلاف فنی با آقای مظلومی نمی‌شوم. یکسری اختلاف‌نظرها درکار وجود داشت که نشستیم و حل کردیم. اختلاف کوچکی که بر سر هماهنگی بیشتر و این مسائل بود. ببخشید ولی این اجازه را ندارم مشکل درون خانوادگی را در رسانه‌ها فاش کنم. این اختلافات طبیعی است.»
صالح مساله سردی روابطش با مظلومی و کم به کار گرفته شدنش توسط سرمربی استقلال را هم تکذیب کرده است:« اتفاقاً چیدمان تمرینات را آقای مظلومی به من واگذار کرده و همواره هم به عنوان دستیار، نظراتم را جویا می‌شود. گفتم که یک اختلاف کوچک فنی بوده است. همه حرف‌های‌مان را زدیم. منصورخان پورحیدری و عمونصی (عبداللهی) هم بودند و به هر حال یکسری صحبت‌ها را نمی‌شود وسط تمرین مطرح کرد. بهتر بود جایی دور از زمین تمرین با هم حرف بزنیم. منصورخان عاشق استقلال است. او بزرگتری است که همه موارد را در استقلال تجربه کرده و بزرگتر ماست. خدا حفظش کند و امیدوارم هرچه زودتر از شر بیماری خلاص شود.»

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-29 10:40:29
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۳۱
مجید صالح خودشو پشت کاغذa4پنهان کرده.اون از قهرها یک طرفه با قلعه نویی.کیروش.خاکپور .حالا مظلومی .حالا هم ک جوونا از لحنش شاکین. اول فصل باید ی مربی تاپ خارجی میاوردن وقتی نشد باید تمرین دهنده خارجی میگذاشتن نه کسی ک خودش داعیه سرمربی گری داره و زود قهر میکنه و درک از موقعیت حساس استقلال نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر