فهرست
ستون طنزیم: هیتمن
ستون طنزیم: هیتمن

ستون طنزیم: هیتمن

هومن جعفری/ایران ورزشی آی اسپورت - بله آقا! جرعه‌ای از لب لعل سوءقصد به امیر حسین صادقی نچشیده بودیم که چشیدیم و نامبرده را در تمرین صبا با تفنگ ساچمه‌ای! زدند! البته از قدیم گفته‌اند ترور به وسع آدم هم بستگی دارد. یکی وسعش می‌رسد و می‌تواند، می‌رود رییس جمهوری امریکا را بین هزار تا محافظ ترور می‌کند، یکی هم وسعش مثل این دوستمان نمی‌رسد، بهترین جنگ افزارش می‌شود تفنگ ساچمه‌ای، بزرگترین هدفش هم می‌شود امیر حسین صادقی! شما خودتان را ناراحت نکنید! بالاخره خدا طرف را می‌شناخت که سیمونوف دوربین دار دستش نداد! نتیجه اخلاقی: بعد می‌گویند بازی‌های رایانه‌ای جوان‌ها را خشن می‌کند مردم باورشان نمی‌شود! طرف دو بار هیتمن بازی کرده باورش شده که اسسین است!
گوشی گوشی استاد! ما از همین تریبون، تمدید قرارداد فراز کمالوند با گسترش فولاد را به دوستان مشترک تبریک می‌گوییم. بچه‌ها تبریک می‌گیم، بچه‌ها تبریک می‌گیم!
تقصیر تو بود کارلوس! محمد مایلی‌کهن یک مصاحبه سنگینی علیه کارلوس کی‌روش انجام داده که از بالا تا پایینش را خواندیم و دلیلی برای این همه خشم پیدا نکردیم. یعنی تایمینگ مصاحبه جور در نمی‌آمد چون اخیرا کارلوس کاری نکرده بود که قرار باشد اینطوری گوشتکوب خور شود! تنها حدسی که می‌زنیم این است که آق مایلی خیلی از نتایج انتخابات مجلس دلخور بودند، دیدند اگر حرفی نزنند برای قلبشان بد می‌شود، این بود که کارلوس را انداختند داخل کیسه بوکس! نتیجه اخلاقی: خجالت نمی‌کشی لیست امید رای آورده؟ به تو هم  می‌گویند مربی خارجی؟
دسته گل یادت نره! بدین وسیله و از طریق همین تریبون، بازگشت مجید آقا صالح به تمرینات استقلال و آشتی کنان نامبرده با پرویز آقا مظلومی را گرامی داشته، از حضرات درخواست می‌کنیم دفعه دیگر که خواستند قهرکنند به سبک و سیاق دهه 70 با دسته گل و شیرینی بروند سر تمرین که تیترخور روزنامه‌ها هم در بیاید. یعنی دعوایی که به یک جعبه شیرینی نیرزد، آشتی کنانش هم به یک چاپ شدن روی جلد نیرزد!
تبریک و تهنیت نامه سرگشاده بلاتر به رییس جدید: آن یه تا صندلی‌ای که روش نشستی، حرومت باشه!
روزنامه اورتون جوان! مثل اینکه امروز در این ستون تریبون بازی بازارش داغ است در نتیجه از همین تریبون به آقای فرهاد مشیری، خرید سهام باشگاه اورتون را تبریک گفته و آمادگی خود را برای درآوردن بولتن داخلی یا روزنامه اورتون جوان اعلام می‌کنیم! مدیا آفیسر هم خواستید به شرط دورکاری در خدمتیم! شب عید رحم و مروت سرش نمی‌شود!

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-29 12:08:45
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۴۲
(محمد مایلی‌کهن یک مصاحبه سنگینی علیه کارلوس کی‌روش انجام داده که از بالا تا پایینش را خواندیم و دلیلی برای این همه خشم پیدا نکردیم. یعنی تایمینگ مصاحبه جور در نمی‌آمد چون اخیرا کارلوس کاری نکرده بود که قرار باشد اینطوری گوشتکوب خور شود! تنها حدسی که می‌زنیم این است که آق مایلی خیلی از نتایج انتخابات مجلس دلخور بودند، دیدند اگر حرفی نزنند برای قلبشان بد می‌شود، این بود که کارلوس را انداختند داخل کیسه بوکس!
نتیجه اخلاقی: خجالت نمی‌کشی لیست امید رای آورده؟ به تو هم می‌گویند مربی خارجی؟)خخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر