فهرست
نگاه روز: حیف از مرتضی!
نگاه روز: حیف از مرتضی!

نگاه روز: حیف از مرتضی!

آی‌اسپورت- برای نخستین بار در جام ملت‌های آسیا بود که به چشم آمد. هافبک دفاعی کم سن و سال نفت تهران، جایگزین پژمان شد. منتظری مصدوم شده بود تا پورعلی‌گنجی به جایش وارد ترکیب تیم ملی شود. مرتضی هم به خوبی جواب اعتماد کی‌روش را داد. هم چشم‌ها به مدافع شمالی تیم ملی خیره شده بود. تلفیقی از پختگی و کم‌تجربی داشت. گل می‌زد، هد می‌زد، محکم و مطمئن بود، اما سر بزنگاه تیم را روی زمین می‌گذاشت. مثل پنالتی که تقدیم عراقی‌ها کرد.

اولین انتخابش پس از پایان جام ملت‌ها، رفتن از ایران بود. لژیونر شد، شاگردِ آری‌هان. انتخابی که خیلی خوب نبود ولی به خاطر خروج از ایران، امیدوارکننده به نظر می‌رسید. همان موقع شایعه دلخوری سرمربی پرتغالی نسبت به او به گوش رسیده بود. کی‌روش منتظر انتخاب بهتری از مرتضی بود. ولی پورعلی‌گنجی باز هم موقع بزنگاه، انتخاب بد را پیش روی خودش گذاشت.

یک ملت با پایان لیگ چین، منتظر پیشرفت مرتضی بودند. ولی این بار هم انتخابش امیدوارکننده نبود. مرتضی به حاشیه خلیج فارس آمد. در تیمش هم خیلی زود جا افتاد. اما پنالتی‌ای را از دست داد که حکم نرفتن السد به جام باشگاه‌های آسیا را امضا کرد. حالا دوباره مرتضی گل می‌زند، ژاوی را در آغوش می‌گیرد، ولی دیگر خوب می‌دانیم که این شادی‌ها برای مرتضی دوامی ندارد. او بار دیگر با تصمیم بعدی، همه پل‌های پشت سرش را خراب می‌کند. حیف؛ حیف از مرتضی؛ خیلی زود ناامیدمان کرد.کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-29 15:54:24
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۲:۲۶
چرا چرت میگی
برزو
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۴۳
هرروز تمرین و مسابقه کنار ژاوی خودش یه درسه! بهترین تیم عربی که واسه پیشرفت یه بازیکن خوب باشه همین السد هستش:: مثل اینکه شما خیلی ژاوی رو دست کم گرفتید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر