فهرست
شرایط میلاد محمدی در روسیه/ شماره13 متمایل به نیمکت
شرایط میلاد محمدی در روسیه/ شماره13 متمایل به نیمکت

شرایط میلاد محمدی در روسیه/ شماره13 متمایل به نیمکت

آی اسپورت- میلاد محمدی، هافبک ملی‌پوش ایرانی تیم ترک‌گروژنی روسیه بعد از آنکه در دو اردوی گذشته تیمش به دلیل عدم صدور ویزا نتوانسته بود شرکت کند، چند روزی است که به روسیه رفته و تمریناتش را با این تیم آغاز کرده تا برای اولین مسابقه ترک‌گروژنی که 14اسفندماه مقابل لکوموتیو برگزار خواهدشد، آماده شود. او در این تیم  شماره13 را برتن خواهد کرد.
محمدی که از بدو ورود از سوی کاپیتان و سایر همبازیانش مورد استقبال قرار گرفت، با انگیزه فراوانی تمرینات خود را دنبال کرد چراکه می‌خواهد هرچه سریعتر خودش را با تیم هماهنگ کند. او می‌داند که برای شروع کار و با توجه به اینکه در دو اردوی آماده‌سازی، در کنار همبازیانش نبوده، کار سختی را برای رسیدن به ترکیب اصلی تیمش دارد.
محمدی که با قراردادی 3/5 ساله به این تیم روسیه‌ای پیوسته آن‌قدر زمان دارد که بتواند توانایی‌هایش را به سرمربی خود نشان دهد. اما آنچه که در حال‌حاضر در کنار مسائل فنی سخت مورد توجه میلاد محمدی است اینکه بتواند خیلی زود خود را با زندگی حرفه‌ای در یک کشور اروپایی و در سطح یک فوتبالیست حرفه‌ای وفق ‌دهد و این موضوع نیاز به زمان دارد.
مطمئنا این بازیکن اعتقادش براین است که حضور در لیگ روسیه پایان کار در فوتبال حرفه‌ای نیست و او می‌خواهد با درخشش در ترک گروژنی به تیم‌های معتبر دیگر اروپایی بپیوندد؛ راهی که دو بازیکن دیگر ایرانی یعنی آزمون و عزت‌اللهی که در لیگ روسیه هستند، به آن فکر می‌کنند.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-29 17:29:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر