فهرست
صادقی: کسی یاد من نبود اما حالا همه زنگ می‌زنند
صادقی: کسی یاد من نبود اما حالا همه زنگ می‌زنند

صادقی: کسی یاد من نبود اما حالا همه زنگ می‌زنند

آی اسپورت- بعدازظهر شنبه حادثه‌ای عجیب و خطرناک در تمرین صبا افتاد و در اتفاقی بی‌سابقه به سمت امیرحسین صادقی شلیک شد! اما چون تفنگ ساچمه‌ای بود آسیب زیادی به او نرسید. این تیراندازی همه را نگران کرد و خود صادقی هم در شوک بود. اعضای صبا و مسئولان فقط خداراشکر می‌کردند که گلوله به چشم او نخورده است. صادقی دیروز به تمرین رفت و مشکل خاصی نداشت. بازیکن صبا در همین رابطه گفت‌وگویی با همشهری ورزشی انجام داده است.


چطور این اتفاق افتاد؟
هنوز هم نمی‌دانم. یک لحظه احساس کردم ضربه‌ای به دستم خورد، انگار کسی من را با چوب زد اما بعد از چند دقیقه متوجه شدم تیری که شلیک شده از یک تفنگ ساچمه‌ای بوده و به همین خاطر هم صدایی نداشت. بعد از گلوله اول، دوباره تیر دوم شلیک شد که از کنار پایم عبور کرد. خداراشکر الان حالم خوب است و مشکلی ندارم.
 
این ماجرا را از طریق پلیس پیگیری کردید؟
مشکل خاصی نبود که پیگیری کنم. شاید بچه‌ای با تفنگ ساچمه‌ای بازی می کرده و حواسش نبوده. همان موقع ماموران از نیروی انتظامی به ورزشگاه آمدند و تشکیل پرونده دادند.
 
واقعا این‌طور فکر می‌کنید که کار یک بچه بوده؟
آقای دایی به شوخی به من گفت شاید کار دشمنانت باشد اما من دشمنی ندارم. فقط خداراشکر می‌کنم که تیر به چشمم نخورد.
 
بازویتان سوراخ شده؟
نه بابا! چه کسی این حرف را زده؟ من سالم هستم، بازویم سوراخ نشده و با تیم هم تمرین کردم. درکل مورد خاصی نبوده که بخواهم پیگیری کنم؛ اتفاقی بوده که افتاده است.
 
بعد از این ماجرا در اینستاگرام‌تان پستی گذاشتید که در آن به مردم گفتید اتفاقی نیفتاده، با دیدن کامنت‌های ضدونقیض چه حسی داشتید؟
هواداران استقلال همیشه به من لطف داشتند و از کسانی که نگرانم بودند واقعا ممنونم. خیلی‌ها به من زنگ زدند و جویای حالم شدند؛ آنها من را دوست دارند و خداراشکر یادشان هست که در استقلال بودم و برای این تیم زحمت کشیدم اما بعضی‌ها هم حرف‌های جالبی زدند. تا همین یک هفته پیش کسی من را یادش نبود و انگار منتظر بودند که اتفاقی بیفتد تا بیایند و کامنت بگذارند. جالب است که بعضی‌ها یاد جدایی من از استقلال افتادند اما هیچ‌چیز دست من نبود و ترجیح می‌دهم در این‌باره حرفی نزنم البته منظور من همه نیستند.
 
ظاهرا خیلی ناراحت هستید.
متاسفانه ملت ما زنده‌کش و مرده‌پرست هستند. حتما باید اتفاق بدی برایت بیفتد تا بیایند و حالت را بپرسند البته بازهم می‌گویم از هواداران واقعی ممنونم. درکل وقتی سالم هستیم کسی سراغ‌مان را نمی‌گیرد اما در اینجور مواقع همه یادشان می‌افتد که ما هم هستیم. واقعا به این مسائل عادت کردیم.
 
در مورد شرایط تیم‌تان در آستانه دو بازی حساس برابر سپاهان و پرسپولیس هم صحبت می‌کنید؟
ترجیح می‌دهم در حال حاضر در مورد مسائل فوتبالی صحبت نکنم. انشاءالله سر فرصت در این رابطه صحبت می‌کنم. فعلا همراه تیم تمرین می‌کنم تا آمادگی‌ام را حفظ کنم.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-29 18:07:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر