فهرست
بهادرعبدی: از فکر بازی با استقلال خواب ندارم
بهادرعبدی: از فکر بازی با استقلال خواب ندارم

بهادرعبدی: از فکر بازی با استقلال خواب ندارم

آی اسپورت- با بهادر عبدی کاپیتان راه‌آهن در آستانه بازی این تیم با استقلال صحبت کردیم.بهادر که سابقه پوشیدن پرسپولیس را دارد با هیجان خاصی از این بازی صحبت می‌کند و در مورد مشکلات تیمش هم توضیح می‌دهد.
اینطور که به نظر می‌رسد انگیزه زیادی برای بازی با استقلال داری؟ بیشتر از چیزی که فکر کنید. سه چهار روزی است که به این بازی خیلی فکر می‌کنم وخواب ندارم! احساس می‌کنم روز خوبی می‌شود و بازی قشنگی را به معرض نمایش می‌گذاریم.
شاید هم به خاطر این است که تو قبلا در پرسپولیس بازی می‌کردی و همیشه به رنگ آبی حساسیت داری؟!
این را نمی‌شود کتمان کرد که من پرسپولیسی‌ام و از بچگی طرفدار پرسپولیس بودم اما در حال حاضر وظیفه‌ام در راه‌آهن سنگین است و با توجه به شرایط تیم راه‌آهن دوست دارم هر طور که شده در این بازی برنده شویم.
راه‌آهن نیمکت لرزانی داشت! و در حال حاضر شما با سومین مربی تمرین می‌کنید، مربی جدید چطور است و فکر می‌کنی با او شرایط راه‌آهن تغییر کند؟
باید بگویم هر وقت که تیم نتیجه نمی‌گیرد کاسه کوزه‌ها را سرمربی می‌شکنند در حالی که آقای کاظمی و تارتار برای تیم ما خیلی زحمت کشیدند و فکر می‌کنم که کوتاهی از ما بازیکنان بود که نتوانستیم تلاش‌های آنها را جواب بدهیم. از طرف همه بازیکنان از آقای کاظمی و تارتار عذرخواهی می‌کنم... مربی جدیدمان هم خوب است و کارنامه خوبی دارد و این چند روزی هم که در کنار تیم بوده است از نظر اخلاقی و فنی خوب بوده.
بازی با استقلال را در پیش دارید در حالی که هر دوتیم شرایط بدی دارند (از لحاظ بازیکن و مسائل دیگر) این بازی را چطور می‌بینی؟
دور رفت بازی استقلال و راه‌آهن بهترین بازی لیگ شد و معلوم شد که راه‌آهن فوتبال بازی می‌کند و اگر دو پنالتی اشتباه نمی‌گرفتند ما برنده می‌شدیم. در این بازی هم فکر کنم تماشاگران بازی قشنگی ببینند.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-29 20:44:31
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۳۰
این بار برنده هستید بشرطی که ناداوری اجازه بده...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر