فهرست

یه خبر خوب: AFC به نفع ایران رای می دهد

آی اسپورت - « بازی های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا در ایران برگزار خواهدشد» این شایعه است که هم روزنامه های عربی به ان پرداخته اند و هم از مجاری داخلی شنیده می شود. شایعه ای که خبر می دهد کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از تاریخ اعلام شده در 25 اسفند به نفع ایران رای خواهد داد. 
طبق شنیده ها روند بازگشت رای به نفع ایران در مذاکراتی تلفنی و پیش ازاین ها مشخص شده بود. مذاکراتی که در جریان اش به ایران آموزش داده شد چطور نظر کمیته برگزاری مسابقات را برای میزبانی مسابقات تغییر دهد. 

یک منبع نزدیک به فدراسیون فوتبال که نمی خواست نامش برده شود در این مورد توضیح داد:« ایران برای جلب اعتماد AFC لازم داشت که بتواند در این مسابقات از امارات و کشورهای دیگر میزبانی کند و مستنداتش را ارائه کند. به همین دلیل ساده پیشنهاد کردند که بازی های ایران و عربستان به تعویق بیافتد که ایران حسن نیت خود را ثابت کند. »

این صحبت ها در حالی مطرح می شود که ایران از مدل میزبانی اش تصاویری تهیه کرده و به صورت مستند در اختیار کمیته مسابقات خواهد گذاشت. اما این همه ماجرا نیست.شایعه اصلی از پیغام های مثبت از داخل کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر می دهد:« ایران از کنفدراسیون فوتبال اسیا برای این پیشنهاد مشورت گرفت . از چه کسی نمی دانم . اما به ایران مشورت داده شد که چطور رفتار کنند ودر جلسه چه بگویند و چه کار کنند»
منبع: عصر ایران
     
آی اسپورت
2016-03-01 09:25:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر