فهرست

دلیل غیبت مجیدی در تمرینات: من قهر کردم!

آی اسپورت - دلیل غیبت فرزاد مجیدی از تمرینات استقلال چه بوده؟ اگر از خود فرزاد بپرسید، او می گوید به دلیل مریضی چند روزی غیبت داشته اما گویا روایت دیگری هم در مورد این ماجرا وجود دارد.
آنطور که سایت میزان نوشته، گویا فرزاد به دلیل دلخوری از یکسری اتفاقات در تمرین حضور نداشته و به قول معروف قهر کرده بود.  مجیدی تصور کرده بود که نصرالله عبداللهی یا مجید خدایی معاون اجرایی باشگاه قرار است سرپرست تیم استقلال شوند و با این کار زحمات او نادیده گرفته شده است.مجیدی این موضوع را به مظلومی اعلام کرد که سرمربی استقلال به او گفت که این مسئله در حیطه اختیارات او نیست. مجیدی هم که تصور چنین شرایطی را نداشت راهی دوبی شد تا در کنار برادرش فرهاد باشد.


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-03-01 09:58:46
نظر دهید

۳ نظر
برزو
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۰۲
سرمربی باید همه کاره ی تیم باشه فردا اگه به هر دلیلی استقلال قهرمان نشد تموم این ناکامی به اسم شخص مظلومی نوشته میشه، مظلومی خودش باید اخرین تصمیم رو بگیره واسه هر کاری::: صالح و مجیدی و... اخر فصل یادشون افتاده حاشیه درست کنن واسه استقلال
-
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۴۹
چه عجب برزوخان ازخواب بیدارشدن ویه حرف درست وحسابی وبدون توهین ازدهنشون بیرون اومد
حسین
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۰۵
شما بر اساس کدوم عدالت و شرف و وجدانی اینطوری از طرف مجیدی مینویسی که من قهر کردم؟ دروغ و فرافکنی. هیچ کدوم از ما طرفدارای استقلال ازتون نخواهیم گذشت. یه روزی پاچتونو میگیریم و به اعماق جهنم پرتتون خواهیم کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر