فهرست
دل‌بوسکه: می‌دانم بعد از من چه کسی سرمربی اسپانیا می‌شود
دل‌بوسکه: می‌دانم بعد از من چه کسی سرمربی اسپانیا می‌شود

دل‌بوسکه: می‌دانم بعد از من چه کسی سرمربی اسپانیا می‌شود

آی اسپورت - ویسنته دل‌بوسکه که تابستان امسال تیم ملی اسپانیا را در آخرین تورنمنت دوران مربیگری خود، یورو 2016 هدایت خواهد کرد، از نام بردن گزینه‌هایی که می‌توانند جانشین او شوند خودداری کرد، اما با اطمینان گفت می‌داند که چه کسی جای او را روی نیمکت قهرمان جام جهانی 2010 می‌گیرد.
دل‌بوسکه 65 ساله که مدت قراردادش با فدارسیون فوتبال اسپانیا در پایان رقابت‌های یورو 2016 تمام می‌شود، در برنامه تلوزیونی پونتو پلوتای اسپانیا اظهار داشت: برایم کاملاً مشخص است که چه کسی در تیم ملی اسپانیا جانشین من خواهد شد. البته من به هیچ‌کس نگفته‌ام که آن شخص چه کسی است.
دل‌بوسکه درباره گزینه‌هایی که در یورو 2016 در خط حمله اسپانیا می‌توانند قرار بگیرند، اعتراف کرد که آریتس آدوریس، مهاجم اتلتیک بیلبائو یکی از مهره‌هایی است که می‌تواند همراه با ماتادورها به فرانسه سفر کند. نمی‌توانم به واقعیت پشت کنم. آدوریس جزو بازیکنانی است که شایستگی حضور در تیم ملی را دارند. من به هیچ وجه مجبور به دعوت از هیچ بازیکنی نیستم (اشاره به دیه‌گو کاستا). برای خط حمله تیم‌مان مهاجم مازاد داریم و به همین دلیل تصمیم‌گیری برای من درباره اینکه کدام یک از آنها را دعوت کنم، کار بسیار سختی است.
مدافع عنوان قهرمانی یورو 2016، در گروه D این رقابت‌ها با تیم‌های ملی جمهوری چک، ترکیه و کرواسی رقابت خواهد کرد و اولین بازی‌اش را در روز 13 ژوئن (23 خرداد) انجام خواهد داد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-01 11:13:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر