فهرست
رانیری: تاتنهام، آرسنال و من‌سیتی مدعی قهرمانی هستند نه ما
رانیری: تاتنهام، آرسنال و من‌سیتی مدعی قهرمانی هستند نه ما

رانیری: تاتنهام، آرسنال و من‌سیتی مدعی قهرمانی هستند نه ما

آی اسپورت - با اینکه تیم فوتبال لسترسیتی اکنون با حاشیه امنیتی دو امتیازی صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر است، سرمربی ایتالیایی این تیم کلودیو رانیری، تیمش را جزو مدعیان اصلی قهرمانی نمی‌داند.
پیروزی 2 بر یک تاتنهام در بازی خانگی این هفته‌اش برابر سوانزی در دیداری که از میهمان ولزی‌اش عقب افتاده بود، فشار را روی لسترسیتی صدرنشین حفظ کرد، لستری که پیروزی خانگی یک گله‌اش برابر نوریچ باعث شد در صدر جدول بماند.
رانیری اما معتقد است این مردان مائوریستیو پوچتینو هستند که تحت‌فشار قرار دارند، چون شانس آنها برای قهرمانی بیشتر است. با وجود آنکه تنها 11 هفته دیگر به پایان فصل جاری لیگ برتر انگلیس باقی مانده است، رانیری هنوز بابت فرصتی که تیمش برای دست زدن به شگفتی بزرگی مانند فتح لیگ برتر دارد، هیجان‌زده نیست.
او گفت: به نظر من اول تاتنهام، بعد آرسنال و پس از آن هم منچسترسیتی شانس‌های قهرمانی در این فصل هستند. تاتنهام از هر نظر قوی است. زمانی که این تیم دفاع و حمله می‌کند، دقیقاً می‌داند که چه چیزی می‌خواهد. همه دارند درباره لسترسیتی حرف می‌زنند، اما هیچ‌کس درباره تاتنهام حرف نمی‌زند. ما شگفتی‌ساز شده‌ایم و پرانرژی هستیم که این فوق‌العاده است، اما اگر واقع‌بین باشیم، می‌بینیم که مدعیان اصلی قهرمانی من‌سیتی، آرسنال و تاتنهام هستند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-01 13:32:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر