فهرست
توقف روی 25: فرصتی که پیام از دهه هفتادی ها گرفت!
توقف روی 25: فرصتی که پیام از دهه هفتادی ها گرفت!

توقف روی 25: فرصتی که پیام از دهه هفتادی ها گرفت!

آی‌اسپورت- پیام صادقیان، تولد، علی دایی. پیام بار دیگر جشن تولد گرفت. این بار هم کنار دایی. ولی باز هم جشن صادقیان برای روز تولدش بود؛ نه تولد فوتبالی. پیام با بازگشت به تیم علی دایی، امیدوار به بازگشتی دوباره به فوتبال بود. اما روزهای بد آقای شماره یازده سابق ادامه دارد. حتی اگر ماشین چند صد میلیونی اش را فروخته باشد. حتی اگر با پراید به تمرین برود. حتی حالا که تیتر یک رسانه ها نیست. آخرین شلوغ کاریش را در ذهن نداریم. از دعوا خبری نیست. حاشی غیر فوتبالی ندارد. توی دید نیست. ولی فوتبال پیام هم مانند خودش، از تیتر فاصله گرفته. دیگر پاسی نمیبینیم که روی بند کفش مهاجم فرود بیاید. از دریبل های ویرانگر خبری نیست. پیام آن موقع که باید، قدر خودش را ندانست. هر چیزی زمانی دارد.  پیام پس از پایان دوران محرومیتش به نفت تهران رفته بود. اما شاگردِ منصوریان باز هم روزِ خوش ندیده بود. در نیم فصل به صبای قم رفته بود. هر چند که پیام در نفت تهران هم از نظر فوتبالی موفق بود. اما پراید سواری و دوریِ ظاهری از حواشی، علیمنصور را هم از او ناامید کرد. دایی آخرین شخصی بود که امیدها را برای بازگشت پیام زنده نگه‌داشته. پیام در تیمِ دایی شروع خوبی هم داشت. صادقیان مثل همیشه شروع خوبی داشت و پایان سیاه. پیام در ادامه فصل هم، باانگیزه بود و کم تاثیر. دیگر توان بازگشت به فوتبال را در او نمی بینیم.
پیام خوب می‌داند آخرین روزهای «فرصت» را سپری می‌کند. وگرنه باید خداحافظی زودهنگام با استعداد دهه هفتادی داشته باشیم. زمان فوتبالی به سرعت برای پیام رو به اتمام است. حتی اگر پیر نشده باشد. نیمی از فوتبالش را با دعوا و محرومیت گذراند، نیم دیگر هم برای جبران آن روزهایی که خیلی زود تمام شد. شاید کمتر از یک فصل هم دوام نیاورد. حالا آخرین امیدهای مان برای بازگشت پیام است. وگرنه باید خداحافظی تلخی با یاغی دهه هفتادی داشته باشیم. شاید حتی روی عدد بیست‌وپنج.کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-03-01 16:33:07
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۵۵
از حسادت فنا نشی. والا آخرین بازی صبا رو که دیدیم پیام عالی بود. میدونین مشکل شما رسانه ها چیه؟ فوتبال نمیبینین. فقط بازی پرسپولیس و استقلال رو میبینین . کاملا مشخصه بازی صبا و استقلال خوزستان رو به خاطر همزمانیش با بازی استقلال اصلا ندیدی. اونی که آیندش سیاهه شمایین . حال و گذشته و آیندتون سیاهه. چون در حد یه هوادار آماتور هم اطلاع فوتبالی نداری.
برزو
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۵۱
خیلی جوگیر بود! هرروز یه مدل مو هرروز یه مدل ماشین! وقتی تو لنگ بازی میکرد خدا رو بنده نبود! البته مهم نیست اینا همشون دنبال پول اند سراغ هر شغلی غیر از فوتبال رفته بودند نهایتا تا اخر عمرشونم پس انداز میکردند یه میلیارد نمیشد، ازین فوتبال 5 میلیارد هم دراورده باشن بار خودشونو و 7 نسل بعد از خودشونو میبندند.
-
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۳۳
پیام یکی از بهترین بازیکن های لیگه...کافیه بازی اخرش رو ببینید...چشم ها را باید شست!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر