فهرست
طرح جدید پرسپولیس: حق عضویت به جای بلیت فروشی!
طرح جدید پرسپولیس: حق عضویت به جای بلیت فروشی!

طرح جدید پرسپولیس: حق عضویت به جای بلیت فروشی!

آی اسپورت - پرسپولیسی‌ها در ادامه طرح رایگان کردن ورزشگاه آزادی و برای استقبال بیشتر تماشاگران‌شان، علاوه بر طبقه دوم آزادی، بخش زیادی از طبقه اول را هم تا پایان فصل رایگان کرده‌اند. بر اساس طرح جدید و توافق پرسپولیس و اسپانسر این تیم، قرار شده هر هواداری که عضو سامانه هوادارای اسپانسر تیم شد، با ثبت کد ملی تا آخر فصل بتواند با کارت ملی و به صورت کاملا رایگان،‌ بازی‌های پرسپولیس را از نزدیک تماشا کند.
با این طرح، در ظاهر تماشاگران به شکل رایگان بازی‌ها را تماشا می‌کنند اما عضویت در سامانه هواداری اسپانسر مشترک پرسپولیس و استقلال در این فصل، روزانه 200 و ماهیانه، 6 هزار تومان برای هر هوادار هزینه خواهد داشت. با این طرح عجیب، هواداران به جای قیمت بلیت، مبلغ ماهیانه‌ای به اسپانسر پرداخت می‌کنند و در عوض بازی‌ها را از نزدیک می‌بینند. این طرح در طبقه دوم و پشت دروازه‌های طبقه اول اجرا می‌شود و فقط قسمت روبروی جایگاه شامل آن نیست.
پرسپولیس تا آخر فصل، 5 بازی خانگی با تراکتورسازی، سیاه جامگان، استقلال، نفت تهران و راه آهن دارد. از این 5 بازی، فقط برای دربی تهران بلیت فروشی می‌شود و 4 بازی دیگر با پرداخت حق عضویت ماهیانه برای هواداران پرسپولیس رایگان است.
کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-01 17:06:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر