فهرست
حاشیه روز: پلیس 110، ستاره لیگ برتری را نجات داد
حاشیه روز: پلیس 110، ستاره لیگ برتری را نجات داد

حاشیه روز: پلیس 110، ستاره لیگ برتری را نجات داد

آی اسپورت- چندماه قبل یکی از بازیکنان یکی از تیم‌های لیگ‌برتری که برای بازی در تیم خود از شهر خود دور شده و به تنهایی در خانه‌ای مجردی زندگی می‌کرد یکی از دوستان خود را به خانه خود دعوت می‌کند و از او می‌خواهد تا در نبود او حواسش به خانه باشد و دوست او قبول می‌کند. تا اینکه این بازیکن لیگ‌برتری برای برگزاری اردو از دوست خود می‌خواهد که تا آمدنش از خانه نگهداری کند. چند روز بعد دوست این بازیکن با او تماس می‌گیرد و از او اجازه می‌گیرد که دوستانش را برای یک میهمانی به خانه این بازیکن دعوت کند و این بازیکن سرشناس که حالا حسابی عاشق دوستش شده است اجازه این کار را به او می‌دهد.
از ماجرای میهمانی چند روز می‌گذرد و این بازیکن از اردو به خانه خود باز می‌گردد و همان روز متوجه می‌شود که حدود 7سکه از خانه او دزدیده شده است پس با پلیس تماس می‌گیرد و پلیس به این بازیکن می‌گوید چون کلید در شکسته نشده، کار یک شخص آشنا بوده است. این بازیکن با دوست خود تماس می‌گیرد اما دوستش می‌گوید از چیزی اطلاع ندارد. تا اینکه این بازیکن متوجه می‌شود همین آدم سکه‌ها را برداشته و از او می‌خواهد یا سکه‌ها را برگرداند یا از او شکایت خواهد کرد.
نکته جالب اینجا بود که دوست این بازیکن لیگ‌برتری که با این موضوع مواجه می‌شود و دیگر راه فراری نمی‌بیند شنبه‌شب با چند نفر از آدم‌های به قول معروف «هیولا» به خانه این بازیکن می‌رود تا او را بزنند و از شکایت منصرفش کنند اما در آخرین لحظه یکی از دوستان دزد سکه‌ها از ماجرا باخبر می‌شود و با این بازیکن تماس می‌گیرد و بازیکن مشهور هم با تماس با پلیس جان خودش را نجات می‌دهد که چه‌بسا اگر این اتفاق نمی‌افتاد شاید او برای همیشه از فوتبال ایران محو می‌شد با وجود اینکه تیم این بازیکن این روزها به شدت به او احتیاج دارد.


منبع: همشهری ورزشی

9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-01 17:47:32
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۰۵
چی میگی بابا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر