فهرست
دایی:صحیح و سالم در خدمت خانواده و مردم شریف ایران هستم
دایی:صحیح و سالم در خدمت خانواده و مردم شریف ایران هستم

دایی:صحیح و سالم در خدمت خانواده و مردم شریف ایران هستم

علی دایی در تاریخ 27 اسفند 1390 در مسیر بازگشت از اصفهان به تهران در منطقه بادرود کاشان به همراه ژلکو میاچ و محمد دایی دچار سانحه رانندگی شد.از آن زمان به این سو هر از چند گاهی شایعه پردازان با عکس هایی از همان تصادف در شبکه های اجتماعی و شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار خبر کذب تصادف سرمربی سابق پرسپولیس می کنند. روز گذشته نیز این موضوع بار دیگر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به راه افتاد.در حالی که همان لحظه علی دایی در ورزشگاه خیریه عمل در حال تمرین دادن شاگردانش در تیم صبا بود.جالب این که حتی در ابتدای صحبت هایش پیش از شروع تمرین تولد پیام صادقیان را به وی تبریک گفت.
سرمربی تیم فوتبال صبا در انتهای تمرین روز گذشته این تیم پیرامون انتشار مجدد این شایعه با ابراز ناراحتی گفت:برای کسانی که اقدام به انتشار چنین مطالب کذب و نادرستی می کنند متاسفم. از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا و از همان بار نخست این مورد را پیگیری کرده ایم و به زودی این پرونده را برای همیشه می بندیم.
کلام پایانی علی دایی خطاب به منتشرکنندگان چنین مطالبی که آرامش خانواده ها را برهم می زنند بود:هر بار که چنین مطالب کذبی در مورد من منتشر می شود،خانواده،اقوام و دوستانم با نگرانی تماس می گیرند و جویای احوالم می شوند.لذا برای آخرین بار از افراد خاطی در این زمینه می خواهم که دست از چنین اعمالی برداشته و آرامش دیگران را برهم نزنند.من صحیح و سالم در خدمت خانواده،صبا و مردم شریف ایران هستم.
صالح محمد رحیمی
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-03-01 19:08:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر