فهرست
یحیی گل‌محمدی: نیمه دوم بازی به حالت بسکتبالی شده‌بود
یحیی گل‌محمدی: نیمه دوم بازی به حالت بسکتبالی شده‌بود

یحیی گل‌محمدی: نیمه دوم بازی به حالت بسکتبالی شده‌بود

آی اسپورت- صحبت‌های یحیی گل‌محمدی بعد از تساوی بدون گل ذوب‌آهن برابر لخویا قطر را می‌خوانید:

**بازی خوبی را انجام دادیم و موقعیت‌های خوبی را به دست آوردیم، اما فرصت‌سوزی کردیم. از طرفی در فاز حمله تیم حریف خطرناک بود و می‌توانست به گل برسد.
**خط دفاع ما روز خوبی را پشت سر گذاشت. حیف شد، چرا که می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم اما این یک امتیاز هم راضی‌کننده است. تیم لخویا مهاجمان عناصر خطرناکی داشت و نیمه دوم تقریباً حالت بسکتبالی شد. می‌توانستیم در ضد حمله گل بزنیم اما موقعیت‌ها تبدیل به گل نشد.** آنها از بازیکنان سرعتی خود استفاده می‌کردند. ما نیز در دیدار رفت خوب توانستیم دفاع کنیم و در ضدحمله به گل برسیم. در این بازی توپ در اختیار ما بود، اما آنها نیز دفاع خوبی چیده بودند. شاهد بازی سختی بودیم و ما موقعیت‌های خوبی را داشتیم. اگر در زمین حریف پاسکاری می‌کردیم می‌توانستیم بازی را ببریم.
**بازی بعدی ما با نفت است و چهار روز پس از آن باید با سایپا بازی کرده و سپس باید به مصاف بنیادکار ازبکستان برویم. ما تیم خوب و جوانی داریم و از فشردگی و خستگی مسابقات نگرانی نداریم. باید به بازیکنان فرصت دهیم تا خودشان را پیدا کنند و خوب ریکاوری کنند تا بتوانیم بازی‌های بعدی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-03-01 21:38:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر