فهرست
کاپیتان‌های ذوب بعداز تساوی: می‌توانستیم گل بزنیم و برنده باشیم
کاپیتان‌های ذوب بعداز تساوی: می‌توانستیم گل بزنیم و برنده باشیم

کاپیتان‌های ذوب بعداز تساوی: می‌توانستیم گل بزنیم و برنده باشیم

آی اسپورت- مهدی رجب‌زاده که ستاره ذوب‌آهن در بازی رفت بود، در بازی برگشت برابر لخویا هم آن‌قدر خوب بود که با انتخاب مسئولان برگزاری بازی، به عنوان برتین بازیکن زمین شناخته شد. صحبت‌ها او و قاسم حدادی‌فر که کاپیتان‌های اول و دوم ذوب‌آهن در این فصل هستند را می‌خوانید:

مهدی رجب زاده
فکر می کنم ما می توانستیم برنده شویم. با تمام احترام به تیم لخویا و بازیکنان خوب این تیم، ما می توانستیم بازی را برده و با 6 امتیاز خیال خود را راحت کنیم. شرایط بدنی خوبم بیشتر به نحوه تمرین برمی گردد. زیرا شرایط و فشار تمرین، سبب می شود که بازیکنان از نظر فیزیکی در شرایط خوبی قرار گیرند. به نظر من و سایر نفرات فشار و زمان تمرین و ریکاوری خوب است. البته یکی از دلایل هم این است که خیلی از لحاظ استراحت و تمرین به خودم می رسم. امیدوارم شرایطم را حفظ کنم که تا آخر فصل بتوانم برای تیم خود مفید و مثمر ثمر باشم.

قاسم حدادی فر
بازی خیلی خوبی بود. با یکی از تیم های خوب آسیا بازی کردیم و فکر می کنم امشب فوتبال سطح بالایی بازی کردیم. در این بازی می توانستیم گل بزنیم و پیروز بشویم. موقعیت های خوبی داشتیم آنها هم موقعیت های خوبی داشتند. انشاالله بازی های بعد بتوانیم جبران کنیم. تیم ما بد کار نکرد و خلق موقعیت کردیم. فشردگی بازی ها خیلی تاثیرگذار بوده و آنها هم روی ضدحمله خطرناک بودند. در مجموع یک امتیاز بد نبود. انشاالله ریکاوری خوبی برای بازی های بعدی کنیم.فکر می کنم یک مقدار در ضربات آخر دقت نداشتیم و امتیاز حساسی را از دست دادیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-03-01 21:51:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر