فهرست
میکسدزون لخویا: ما خیلی خوب بودیم
میکسدزون لخویا: ما خیلی خوب بودیم

میکسدزون لخویا: ما خیلی خوب بودیم

آی اسپورت- صحبت های بازیکنان لخویا را پس از کسب تساوی در اصفهان می خوانید.


 کیکو فلورس: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. موفقیت در این بازی برایمان مهم بود. نیمه نخست بازی فیزیکی را به نمایش گذاشتیم اما در نیمه دوم به دنبال اجرای برنامه‌های تاکتیکی بودیم. زمین ورزشگاه در این امر ما را کمک نکرد. بازی خوبی را انجام دادیم. خروج از ایران با یک امتیاز اتفاق خوشایندی است و باید این موضوع را به فال نیک بگیریم. امیدوارم در بازی‌های آینده‌مان با پیروزی از شانس صعود به مرحله بعد بهره‌مند شویم. 


یوسف عبدالرحمان: در بازی رفت در دوحه کار سخت‌تری داشتیم چون ذوب آهن ما را غافلگیر کرد. در اصفهان اما غافلگیر نشدیم. برای ما صعود به مرحله بعد بسیار مهم است و برای این منظور تلاش می‌کنیم. با یک امتیازی که امروز گرفتیم شرایط‌مان مانند سال قبل شده و امیدواریم مثل پارسال بتوانیم از گروه‌مان صعود کنیم. 


کریم بودیاف: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. ذوب آهن و تیم‌های ایرانی تکنیکی بازی می‌کنند و در این بازی هر دو تیم چند موقعیت گل را خلق کردند. آن‌ها هم دست و پا بسته نبودند. این امتیاز در آینده به درد ما می‌خورد. در زمین خودمان به دنبال پیروزی خواهیم بود تا از شانس صعود به مرحله بعد برخوردار خواهیم بود. امیدمان را از دست نداده‌ایم. 


لوئیس جونیور: ما خیلی خوب بودیم. باید در نیمه دوم محکم‌تر بازی می‌کردیم چون ذوب آهن در آن نیمه بازی را به ما واگذار کرده بود. ما همیشه بازی‌های باکیفیتی انجام داده‌ایم اما ذوب آهن هم امشب خیلی خوب مقابل ما مقاومت کرد. نمی‌توانم راضی باشم چون نتوانستیم هر سه امتیاز بازی را بگیریم اما ناراحت هم نیستم چون تیمم بازی خوبی ارائه داد. 


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-03-01 23:14:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر