فهرست

جمله ویژه پاشازاده: در آلمان بودم، دورتموند را به من می دادند

آی اسپورت - مهدی پاشازاده مدافع سابق تیم ملی و استقلال که مدتهاست در عرصه مربیگری مشغول به فعالیت است، از اینکه نمی تواند علیرغم موفقیت در لیگهای پایین تر، در سطح اول فوتبال کشورمان هدایت تیمی را به عهده بگیرد ناراحت است.
پاشازاده درباره این موضوع به ایران ورزشی گفته:"  پارس جم چهارمین تیم من است که در آستانه صعود به لیگ یک قرار دارد. اگر در آلمان این موفقیت را به دست می‌آوردم قطعا مرا به‌عنوان مثلا سرمربی دورتموند انتخاب می‌کردند. حالا یا کار من در ایران ایراد دارد که تیم نمی‌دهند یا اتفاق‌هایی دیگر رخ می‌دهد که از آنها خبر ندارم."
پاشازاده در ادامه صحبتهایش، هم علمی بودنش را به رخ می کشد هم توانایی اش در کنایه زدن را:" من مدرکی دارم که در ایران فقط وحید هاشمیان موفق به اخذ آن شده. هیچ‌وقت این را نگفته‌ام. بارها به کلاس‌های مربیگری پیشرفته رفته‌ام اما کسی نفهمیده. می‌خواهم از این پس در کلاس‌ها، هم عکس بیندازم و هم به رسانه‌ها بدهم تا چاپ کنند. درست مثل خیلی‌های دیگر که به یک باشگاه می‌روند و 100 تا عکس یادگاری می‌اندازند و در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهند. هفته دیگر به لندن می‌روم تا در یک کلاس پیشرفته شرکت کنم. سپس در باشگاه پاری سن ژرمن به یک کلاس مربیگری می‌روم و در نهایت مقصدم بارسلونا است. فکر می‌کنم حدود دو، سه هفته دیگر."


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-02 08:59:40
نظر دهید

۲ نظر
محسن
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۳۹
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ خیلی توهمی این یکی
این همونیه که مثلا رفت اروپا بازی کنه از رو نیمکت افتاد و مصدوم شد ؟
محسن
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۳۹
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ خیلی توهمی این یکی
این همونیه که مثلا رفت اروپا بازی کنه از رو نیمکت افتاد و مصدوم شد ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر