فهرست

دلیل اختلاف افشارزاده و مظلومی: نقل و انتقالات

آی اسپورت - بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال خیلی سعی می کند نشان دهد که هیچ مشکل و اختلافی با پرویز مظلومی ندارد اما کاملا مشخص است که او در بحث نقل و انتقالات اصلا افکار سرمربی تیمش را نپسندیده.
افشارزاده که با خبرآنلاین صحبت کرده درباره اینکه چرا باشگاه هیچ بازیکنی را در نیم فصل جذب نکرد، گفته:" آماری که آقای مظلومی دادند هیچ کس نمی توانست این کار را انجام دهد. مثل این که به ما بگویند مهدی رحمتی و خسرو حیدری و امید ابراهیمی و ... را بده معمولا ما باید تیم مان را در نظر بگیریم.  به علاوه این که ما مومنی و عادل شیحی را گرفتیم. ما باید نیم فصل را رها کنیم و همان ابتدای فصل که اکثر بازیکن ها رها هستند فکر کنیم و بهترین بازیکن ها را بگیریم تا بتوانند با تیم هماهنگ شوند. نیم فصل نصف بازیها گذشته و تا آن فرد بخواهد با بقیه بازیکن ها همراه شود زمان می برد حداقل سه چهار بازی می خواهد که با تیم هماهنگ شود چرا اول فصل این کار را نکنیم؟ ما اول فصل بهترین بازیکن ها را گرفتیم. اگر همان اول فصل از تمام نیرویمان استفاده کنیم بهتر است . الان کمتر از پروپییچ کمتر استفاده می کنیم یا نیروهای جوان خیلی خوبی داریم آقای مظلومی باید به آنها اعتماد پیدا کند و از آنها استفاده کند."
مدیرعامل استقلال در صحبتهایش روی نام مهدی مومنی تاکید ویژه ای دارد:"  باید در بازی با نفت حتما از آقای مومنی استفاده می کردیم. به این دلیل که از تیم نفت آمده و انگیزه خیلی خوبی برای بازی مقابل این تیم داشت. اما به هر حال نظر سرمربی مهم است و او باید خودش را در تمرینات نشان می داد و خیلی از مسائل هست که شاید ما که از بیرون نگاه می کنیم از آن خبر نداشته باشیم."


کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-03-02 09:39:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر