فهرست
ستون طنزیم: مشکل جوانان ما کیک برانکو است؟
ستون طنزیم: مشکل جوانان ما کیک برانکو است؟

ستون طنزیم: مشکل جوانان ما کیک برانکو است؟

هومن جعفری/ایران ورزشی آی اسپورت - می گویند هفتصد هزار تومان برای کیک جشن تولد برانکو خرج شده. در همین رابطه بشنوید پیام‌های تلفنی و مردمی خوانندگان این ستون را : * یعنی چه؟ در این روزگار نامرد که کارلوس کی‌روش، آنطوری است و کیک تولد برانکو اینطوری، ما چی پس؟ هفتصد هزار تومان؟ مردم نان ندارند بخورند برای برانکو کیک‌های اینطوری می‌گیرید؟  آقای کی‌روش حیا کن! (میم. میم. کاف جنب جگرکی حاج حبیب) * آقا دارین پول کیک بدین، ندارین پول منو بدین؟ رفتم فیفا شکایت! (اشپیتم آرفی. تلفن عمومی جنب کمیته انضباطی فیفا) * زمان ما کسی کیک نمی‌خورد. تیم سه هیچ جلو بود، من خودمم مربی بودم تو فکر درآمدزایی بودم نه خرج تراشی و اگر از اول فصل میومدم تیم قهرمان می‌شد! همه هم شاهد هستند (حمید آقا نورانی. خونه بغلی مبین‌جان) * برای تولد مربی خارجی هفتصد هزار تومان کیک می‌گیرند. پس تولد من چی؟ من بدون کیک تولد تونستم چند تا برد برای تیم بیارم؟ (پرویز آقا همیشه شاکی. کمپ آبی) * کیک برای برانکو؟ من قهرم! (مجید صالح! در حال ترک اردوی تیم) * بنده یادم هست یک بار ژنرال آیرون ساید حوالی سال هزار شمسی قمری براش جشن تولد گرفتن، کیک رو برید و گفت: ما ایران رو عین این کیک تقسیم می‌کنیم! رضاخان هم اونجا بود و داشت نگهبانی می‌داد (خسرو خالی بند. مورخ. مبلغ. معلق. مورق) * کیک تولد؟ من با فرگوسن هم عکس نمی‌گیرم. برم با کیک برانکو عکس بگیرم. شما اصلا متوجه نیستید (کارلوس عضله) نتیجه اخلاقی : هر کسی از بشقاب خودش شد یار کیک!
کمپرسور! رسول خطیبی یک مصاحبه‌ای علیه خانه به خانه یا خونه به خونه یا چه می‌دانم منزل به منزل انجام داده که در آن هم تراکتور را زده، هم قلعه‌نویی را، هم مدیران تراکتور و خونه به خونه را، هم مسوولان دو تیم را، هم مربیان دو تیم را، هم از الان برای فصل بعد این دو تیم کری خوانده، هم هزار تا کار دیگری انجام داده که در یک مصاحبه جا نمی‌شود! الان محققان مشغول بازبینی و ویدئو چک این مصاحبه هستند بلکه بتوانند به فن آوری فشرده‌سازی نوینی که رسول خودش یک تنه ابداع کرده پی ببرند! طبق نظر این کارشناسان کمپرسی اینطوری پرس نمی‌کند که رسول!
کف کده! با در نظر گرفتن این اوضاع خرابی، باشگاه ملوان فعلا قید استخدام سرمربی جدید را زده و با پژمان نوری تمرینات را پیش می‌برد. البته پژمان هنوز تا مربی شدن خیلی کار دارد اما مهم‌ترین عامل یا فاکتور لازم برای مربیگری در ملوان یعنی خرج کردن را دارد و در نتیجه تا زمانی که صورتحساب باشگاه را پرداخت کند می‌تواند سرمربی بماند. این هم از نتایج جلسات هشت ساعته مدیریت بحران در تهران است! سوال: معلوم شد چرا وسط تصادف اعضای هیات مدیره یکی از مصدومان به رشت و دیگری به انزلی منتقل شد؟ هنوز در کف یافتن این جوابیم! البته باشگاه ملوان فعلا نشان داده کف کده یا کفگاه خوبی است چون روز به روز اخبار کف بر بیشتری از این باشگاه منتشر می‌گردد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-02 10:57:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر