فهرست
آنچلوتی : کریس رونالدو  ماجرای سوت ها را فراموش کرده است
آنچلوتی : کریس رونالدو ماجرای سوت ها را فراموش کرده است

آنچلوتی : کریس رونالدو ماجرای سوت ها را فراموش کرده است

آی اسپورت - دیدار حساس رئال مادرید - دورتموند از مرحله رفت یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان فردا در سانتیاگو برنابئو شهر مادرید برگزار خواهد شد. به همین منظور کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت :

" بازی با رایو وایکانو و پیروزی خوب 5-0 باعث شد که از لحاظ روحی وضعیت بهتری پیدا کنیم . در مورد اتفاقات انتهای بازی هم باید بگویم که با رونالدو صحبت کردم و او به من گفت که آن را فراموش کرده است.سوت زدن برای رونالدو چه توضیحی می تواند داشته باشد؟ او به بازیکن دیگر پاس نمی دهد چون خودش کار را تمام می کند. متاسفانه مارسلو دیروز مصدوم شد و فردا جای او کوئنترائو بازی می کند. او تازه نفس است و به خوبی جای مارسلو را پر خواهد کرد. خوشبختانه فضای داخلی تیم مطلوب است و ما هم مثل همه مردم دنیا منتظر شروع این بازی هستیم و شور خاصی در تیم دیده می شود. برای این بازی 100 درصد آماده ایم. وقتی در مورد شور و شوق صحبت می کنم نه فقط بازیکنان و باشگاه که کل طرفداران رئال مادرید در سراسر جهان مدنظرم هستند. امیدوارم برنابئویی سراسر شور و هیجانی را فردا ببینیم. به کمک آنها نیازمندیم.اینکه گرت بیل متمایل به کناره های زمین بازی می کند یا خیر باید بگویم که فردا او در خط حمله و جلوتر از همیشه بازی می کند نه در کناره ها! در کناره ها گزینه های زیادی داریم راموس ، ناچو حتی واران ، محبوس کردن بیل در کناره ها گزینه خوبی نیست . قبول دارم که بیل کمی نوسان در  عملکردش دیده می شود ولی شخصیت بالایی در زمین از خود نشان داده است.وی ادامه داد : زانوی چپ رونالدو مشکلی ندارد. زخم کوچکی داشت که خوب شده است . کاملا با انگیزه و البته آرام است . مشکلات بازی قبل را هم فراموش کرده و آماده بازی فرداست .کارلتو در مورد تیم دورتموند عنوان داشت : دورتموند تیم خطرناکی است . البته آنها بازیکنان مهمی از جمله لواندفسکی را در اختیار ندارند ولی می دانم که بخوبی دفاع خواهند کرد و ضد حمله های آنها هم خطرناک است. برای مقابله با آنها کافی است بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم. باید یک بازی هجومی را ارائه دهیم و با حفظ توازن بین خطوط مراقب ضد حملات دورتموند باشیم.

مربی دورتموند یورگن کلوپ را تحسین می کنم . او یک مربی فوق العاده است . سال گذشته بسیار موفق بود به او تبریک می گویم ، بخاطر تیم خوبی که درست کرده است. در مورد مهاجم دورتموند ائوبامیانگ باید بگویم که او را بخوبی می شناسم چراکه زمانی در تیم جوانان میلان حضور داشت . او مهاجم فوق العاده ای است و فصل خوبی را هم سپری می کند.در غیاب لواندفسکی ، بخوبی باید از او مراقبت کنیم. در لیگ قهرمانان تجربه بالایی دارم . می دانم که تیمهایی که به این مرحله می رسند بسیار قدرتمندند و باید بهترین بازیمان را انجام دهیم.

در مورد اینکه تیم ما و اتلتیکو شانس بیشتری برای صعود دارند باید بگویم که مهم نیست که در حال حاضر چنین نظری وجود دارد باید ببینیم که در واقعیت چه اتفاقی می افتد. اتلتیکو تیم بسیار خوبیست و قدرت رقابت با بارسا را دارد اما مشکل است که بگویم شانس بیشتری نسبت به بارسا دارد ! دو بازی سال گذشته رئال در مقابل دورتموند را تماشا کردم. بازیهای عجیبی بودند. در بازی رفت رئال نیمه اول را بخوبی کنترل کرد ولی در نیمه دوم اتفاقات عجیبی افتاد. جبران آن نتیجه کار سختی بود چراکه گل زدن به دورتموند ساده نبود ولی با این حال ، رئال بسیار نزدیک به جبران نتیجه دیدار رفت بود . صعود دورتموند به فینال یک سورپرایز بود . ولی فوتبال همین است. در این لحظه از آنچلوتی در مورد فینال کوپا دل ری سوال شد : در مورد فینال جام حذفی مقابل بارسا در زمان خودش صحبت خواهم کرد. کارلتو در انتها اضافه کرد : احساس نمی کنم که این فشاری که به من وارد شده است خیلی چیز خاص و عجیبی باشد. این هم شرایطی است که باید با آن روبرو شوم . در گذشته مربیگریم تجربه چنین لحظات سختی را دارم. با مسئولیت پذیری و حرفه ای گری بالا باید از این مراحل سخت عبور کرد.

     
آی اسپورت
2014-04-01 18:10:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر