فهرست
پیش‌بازی: اینتر – یوونتوس؛ راهِ دورِ نراتزوری تا فینالِ کوپا ایتالیا
پیش‌بازی: اینتر – یوونتوس؛ راهِ دورِ نراتزوری تا فینالِ کوپا ایتالیا

پیش‌بازی: اینتر – یوونتوس؛ راهِ دورِ نراتزوری تا فینالِ کوپا ایتالیا

آی‌اسپورت – میلان دیشب با دو گلِ جرمی منز و دو گلِ السیو رومانیولی و یک گل از ماریو بالوتلی 5-0 الساندریا را در سن سیرو شکست داد تا با اقتدار به فینالِ کوپا ایتالیا برسد. اما اینتر که یکشنبه در لیگ مقابلِ یوونتوس در جی استادیوم 2-0 باخت تا حتی کسبِ سهمیه‌یِ چمپیونز لیگِ سالِ آینده‌اش هم به خطر بیفتد، امشب در میلان برایِ رسیدن به فینال کوپا ایتالیا باید شکستِ 3-0 در بازیِ رفت را مقابلِ بیانکونری جبران کند، اتفاقی که با توجه به شرایطِ کنونی بیشتر شبیه به معجزه‌ای برایِ شاگردانِ مانچینی می‌ماند.
اما از سویِ دیگر یوونتوس، مدافعِ عنوانِ قهرمانی، که از دهه‌یِ شصت بدین سو هرگز موفق نشده دو سالِ پیاپی به فینالِ کوپا ایتالیا برسد، به احتمالِ زیاد چندتا از بازیکنانِ اصلی‌اش را در ترکیبِ اولیه نخواهد داشت. با اینکه مکس الگری گفته قصد دارد این بازی را هم ببرد، اما با توجه به فاصله‌یِ 3 امتیازی در صدرِ جدولِ سریِ آ و دیدارِ حساسِ چمپیونز لیگ مقابلِ بایرن مونیخ، او قصد دارد از آلوارو موراتا، ستاره‌یِ بازیِ رفت و سیمونه زازا در ترکیبِ اصلی استفاده کند و به دیبالا و مانزوکیچ استراحت بدهد. بونوچی هم که مثلِ دیبالا اگر در این بازی اخطار بگیرد فینال را از دست خواهد داد، احتمالا رویِ نیمکت خواهد نشست و دانیله روگانی کنارِ آندره‌آ بارتزالی، در غیبتِ کیلینیِ مصدوم، زوجِ خطِ دفاعی را تشکیل خواهند داد. غایبِ دیگر بیانکونری در این دیدار پاتریس اورا است که اعلام شده به دلایلِ خانوادگی قادر به همراهیِ تیم نخواهد بود.
در سویِ مقابل با توجه به اینکه نراتزوی 14 امتیاز با صدرِ جدولِ سریِ آ فاصله گرفته، به نظر می‌رسد روبرتو مانچینی از تمامِ نیروهایش برایِ یک بازگشتِ معجزه‌آسا و برپاییِ دربیِ مادونینا در فینالِ کوپا ایتالیا استفاده کند.
 
 
 
     
آی اسپورت
2016-03-02 12:10:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر