فهرست
کلوپ: از قبول هدایت لیورپول پشیمان نیستم
کلوپ: از قبول هدایت لیورپول پشیمان نیستم

کلوپ: از قبول هدایت لیورپول پشیمان نیستم

آی اسپورت - یورگن کلوپ که تیمش روز یکشنبه در فینال جام اتحادیه مغلوب منچسترسیتی شد در آستانه بازی امشب مقابل این تیم در لیگ برتر به خبرنگاران درباره وضعیتش در باشگاه لیورپول و چالشی که پیشرویش قرار دارد گفته:" ۱۰۰درصد به خاطر این چالش هیجان زده هستم. هر چقدر بیشتر با این باشگاه آشنا می شوم، وضعیت بهتر و بهتر می شود.
عاشق چالش هستم. زمانی که جوانتر بودم فکر می کردم شانسی برای حضور در دنیای فوتبال حرفه ای ندارم و می خواستم به سراغ رشته پزشکی بروم. می خواستم به مردم کمک کنم. دوست دارم اوضاع را تغییر دهم و در صورت امکان به مردم کمک کنم. نمی دانم گزینه های دیگر باشگاه لیورپول چه کسانی بودند اما فکر می کنم من یک راه حال واقعا کامل هستم. از این مسئله خوشم می آید.
نمی توانیم تنها به خاطر تاریخ باشگاه و یا نام مربی و بازیکنان موفق شویم. مشکلاتی وجود دارند اما می توانیم آن ها را برطرف کنیم. چقدر زمان برای این کار نیاز داریم؟ زمان بسیار مهم است. هیچ تیمی در انگلیس دیگر نمی تواند ۵ و یا ۶ سال پیاپی قهرمان شود چون قدرت مالی تیم ها بسیار بالا است. باید جزو مدعیان باشیم. این کاری است که در آینده باید انجام دهیم. برای انجام این کار هم باید تصمیماتی بگیریم.
از حضور در لیورپول احساس خوبی دارم. همه در این باشگاه به شدت تلاش می کنند. آن ها فقط به یک مقدار کمک نیاز دارند. اگر به یک باشگاه دیگر رفته بودم، کارم آسان تر بود؟ قطعا در باشگاه های دیگر هم با مشکلات متفاوتی روبرو می شدم. پپ گواردیولا فصل آینده متوجه می شود که در منچستر نسبت به مونیخ و یا لیورپول بیشتر باران می بارد. ضمن اینکه شما مدعی جدی قهرمانی هستید، این یک مشکل دیگر است."

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-02 13:34:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر