فهرست
پاشازاده:پرسپولیسی‌ها می‌گویند کاش در استقلال بازی نمی‌کردی
پاشازاده:پرسپولیسی‌ها می‌گویند کاش در استقلال بازی نمی‌کردی

پاشازاده:پرسپولیسی‌ها می‌گویند کاش در استقلال بازی نمی‌کردی

آی‌اسپورت- مهدی پاشازاده درباره آخرین وضعیت خودش با تیم پارس جنوبی در لیگ دو و شرایط استقلال و همچنین نظرسنجی نود با سایت کاپ به صحبت پرداخت.پارس جنوبی چهارمین تیم است که به لیگ یک می‌آورم
تیم ما از مرحله اول به عنوان تیم صدرنشین صعود کرد و  حالا در مرحله دوم و برگشت از امروز بازی‌های ما آغاز می‌شود و اگر خدا بخواهد و تیم ما به لیگ یک صعود کند برای چهارمین بار توانسته‌ام به این مهم دست پیدا کنم که یک تیم لیگ دویی را به لیگ یک بیاورم.نتایج استقلال تئوری خوب است ولی...
بله بازی‌های استقلال را دنبال می‌کنم. نتایج این تیم از لحاظ تئوری و جدولی خوب است ولی آنطور که از اخبار شنیده‌ام و دنبال کرده‌ام گویا مشکلاتی در داخل تیم به وجود آمده که بدون شک اگر مرتفع نشود در ادامه کار را سخت خواهد کرد.


بقیه بازیکنان هم باید مثل رحمتی بدرخشند
صددرصد حضور مهدی رحمتی تاثیرگذار بوده است. اما نباید فراموش کنیم که مهدی خودش هم جزو تیم  استقلال است. باید بقیه بازیکنان بدانند آنها هم باید مثل رحمتی خوب باشند و بدرخشند. 


کسی با من تماس نگرفت در بازی یادبود شرکت کنم
کسی از من دعوت نکرده بود که به این مسابقه بیایم. از طرفی استقلالی‌های حاضر در بازی دیروز تعدادشان کم بود و فکر نمی‌کنم به جز جواد زرینچه، پرویز برومند و یکی، دو نفر از دوستان دیگر کسی از پیشکسوتان استقلال به میدان رفته باشد. با این حال اگر با بنده هماهنگ شود با  کمال میل در این مسابقات حضور پیدا خواهم کرد. 


نظرخواهی 90سمبلیک بود و اهمیت نداشت
به هرحال به خاطر اینکه طرفداران پرسپولیس بیشتر هستند در این جور نظرسنجی‌ها آمار آنها بیشتر است و این امر منطقی است. اما باید بدانید این نظرخواهی سمبلیک بود و چندان اهمیت نداشت. بنده هم با اختلاف کمی سوم شوم اما خودم را برنده می‌دانم. 


پرسپولیسی‌ها می‌گویند کاش در استقلال بازی نمی‌کردی
شاید در نظرسنجی که مربوط به من اتفاق افتاد کمی بی‌معرفتی صورت گرفت کارشناسان محترم برنامه 90 در بین نفرات اولیه  اسم من را قرار ندادند اما در ادامه در کنار  کسانی قرار گرفتم که کاملا مشخص بود رای نمی‌آورم با این حال از اینکه مردم همچنان به یادم هستم و پس از چند سال دوری از فوتبال طوری به من رای دادند که سوم شوم بسیار خوشحالم و از آنها تشکر می‌کنم. اعتقاد دارم چالش بسیار خوبی بود و نشان داد هنوز بین استقلالی‌ها محبوب هستم. حتی به جرات به شما می‌گویم 90درصد پرسپولیسی‌هایی که من را در کوچه و خیابان می‌بینم می‌گویند ما تو را به عنوان یک پرسپولیسی بسیار دوست داریم و ای کاش در استقلال بازی نمی‌کردی چرا که همیشه برای مهاجمان ما دردسر درست می‌کردی.


پروین و مایلی کهن پرسپولیسی‌ها را دعوت می‌کردند
این را هم نباید فراموش کرد در دهه 60 و 70 محمد مایلی‌کهن و علی پروین که دو فرد پرسپولیسی هستند سرمربی تیم ملی بودند و به همین دلیل بیشتر از بازیکنان پرسپولیس بازیکن به تیم ملی دعوت می‌شد. به خاطر همین مساله من دو ، سه سال پشت خط ماندم البته این حرف‌هایی که می‌زنم چیزی از ارزش‌های افرادی مثل علی دایی، فرشاد پیوس و ... کم نمی‌کند. آنها همگی بازیکنان بزرگی بودند و شایستگی‌های خاص خودشان را داشنتد اما کمی به ما استقلالی‌ها در آن برهه از آن زمان  کم لطفی شد. 


دوست دارم سرمربی استقلال شم اما نه به هر قیمتی
من درباره صحبت‌های دوست خوبم جواد زرینچه نمی‌توانم صحبت کنم اما آرزوی هر استقلالی است که روزی سرمربی تیمش شود من هم از این قائده مسنثنی نیستم کلاس‌های پیشرفته خارجی‌ای رفتم که آنها را رسانه‌ای نکردم مثل خیلی از دوستان نبودم که مسافرت‌های تفریحی‌شان هم به حساب کلاس مربیگری گذاشتند. من با کارم صحبت می‌کنم. 5 سال است که مربیگری می‌کنم و سه سال تیم‌هایم را قهرمان کردم. بله من هم دوست دارم سرمربی استقلال شوم اما نه به هر قیمتی. 


از رومانی و اتریش پیشنهاد داشتم
باور کنید چند بار پیشنهاد خارجی از اتریش و رومانی داشته‌ام. همین الان اگر از مدیرعامل پارس جنوبی بپرسید  اطلاع دارد که یک پیشنهاد لیگ برتری و سه، چهار پیشنهاد لیگ یکی امسال به من شد اما چون قرارداد داشتم آنها را رد کردم. به زودی هم در کلاس‌هایی در بارسلونا و ... شرکت می‌کنم. متاسفانه خیلی از مربیان ما در لیگ برتر و لیگ یک با تیم های‌شان سقوط می‌کنند اما باز هم به آنها تیم می‌دهند و دوباره همان اتفاق همیشگی تکرار می‌شود. با این حال من دست از تلاش برنمی‌دارم و به کارم ادامه می‌دهم و آنقدر خوب نتیجه می‌گیرم تا بالاخره فرصت نصیبم شود.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-02 14:42:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر