فهرست
کری‌خوانی زیر پوستی: پرسپولیس جای ساندویچ، کباب به تماشاگرانش بدهد
کری‌خوانی زیر پوستی: پرسپولیس جای ساندویچ، کباب به تماشاگرانش بدهد

کری‌خوانی زیر پوستی: پرسپولیس جای ساندویچ، کباب به تماشاگرانش بدهد

مدیرعامل باشگاه استقلال از صدور قطعی حکم عنایت آتشی به عنوان مدیر داخلی این باشگاه خبر داد. بهرام افشارزاده  در پاسخ به این که آیا صدور حکم برای عنایت آتشی صحت دارد یا خیر، گفت: آتشی یکی از بنیانگذاران باشگاه استقلال و تاج سابق پیش از پیروزی انقلاب اسلامی بود و یکی از کارشناسان ارشد وزارت ورزش و جوانان است. در هر صورت با توجه به اینکه وی یکی از پیشکسوتان فوتبال در گذشته بود، تصمیم گرفتم که وی را به عنوان مشاور ارشد و مدیر داخلی باشگاه استقلال انتخاب کنم و حکم وی در این زمینه صادر شده است.
 بازی استقلال برابر راه آهن در روز جمعه: برای حضور هر چه قوی‌تر و کسب سه امتیاز این بازی، بازیکنان استقلال تمرینات منظم و مرتبی را پشت سر گذاشتند و هم‌اکنون هیچ کمبودی در باشگاه استقلال از نظر بازیکن وجود ندارد. ضمن اینکه بازیکنان در سلامت کامل به سر می‌برند و از شرایط بسیار خوبی برای بازی مقابل تیم راه آهن برخوردار هستیم. به هر شکل ما نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم و برای اینکه بتوانیم در کورس مدعیان قهرمانی قرار داشته باشیم، باید بهترین بازی را از خود ارائه دهیم تا سه امتیاز را به خود اختصاص دهیم.
قهر فرزاد مجیدی از استقلال: هیچگونه حواشی در خصوص مجیدی در باشگاه استقلال وجود ندارد و وی همانند سایر اعضای تیم می‌تواند از باشگاه مرخصی بگیرد که این کار را هم انجام داده است. این را بدانید که حواشی ایجاد شده درباره مجیدی از سوی رسانه‌ها و سایت‌هاست و او هیچ مشکلی با باشگاه استقلال ندارد. البته این امکان وجود دارد که اختلاف سلیقه‌هایی در هر تیمی وجود داشته باشد اما این به منزله قهر کردن نیست.
قرار بر این است که تیم پرسپولیس در بازی مقابل تراکتورسازی بین هواداران خود ساندویچ توزیع کند، آیا شما نیز اقدام به چنین کاری خواهید کرد یا خیر؟ این کار روند سختی است و برای ما مقدور نیست که چنین کاری را انجام دهیم. البته چه اشکالی دارد که باشگاه پرسپولیس اقدام به انجام چنین کاری کند. می‌توانست حتی به جای ساندویچ بین هواداران خود چلوکباب توزیع کند اما این کار نیاز به برنامه‌ریزی قوی دارد که ما در شرایط فعلی نمی‌توانیم چنین کاری را انجام دهیم.
  ۷  
آی اسپورت
2016-03-02 14:48:11
نظر دهید

۷ نظر
حسین قدوسی - پدر علم ریاضیات نوین آسیا
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۵۲
طبق محاسباتی که من و دوستان همکارم در روزنامه پیزوری داشتیم برای طبقه دوم استادیوم باید تعداد 50عدد ساندویچ در نظر بگیریم.
-
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۵۹
لنگیا اعتراض کردن با ساندویچ نمیشه ساندیس خورد.
برزو
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۵۷
لنگیها دیگه خیلی دارن زیاده روی میکنن! نه به اون موقعی که بلیط 15 هزار تومنه نه به الان که بلیط مفتیه و ساندویچم میدن! به نظر بهتر بود بلیط رو بکنن 5 هزار تومن طبقه دوم هم هزار تومن ::: با این کارها دیگه فردا همه تماشاگرها سرویس میخوان! تا ساندویچ بهشون ندن و بلیط رایگان نباشه کسی پاشو تو ورزشگاه نمیذاره. همین 2-3 هزار نفری که قبلا پول میدادن و میومدن دیگه نمیان بعد از این. البته به خاطر درامدزایی باشگاه ها نمیگم وگرنه فوقش با میانگین هر بازی 5000 نفر هم درامد یه فصل بیشتر از 500 میلیون نمیشه یه قرار داد با یکی مثل دی کارمو ببندند دود میشه میره هوا! ورزشگاهها بهد از این خلوت تر میشه به این کارها.
ابراهیم تتلیس
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۳۳
حالا هرچی گشنه است جمعه میریزه اونجا
Khaled amiri
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۳۴
یه موقع ساندویچ تخم مرغ بهشون ندن فضای ورزشگاه روحانی کنن و بازیای استقلال دوباره کم تماشاگر بشه :)
شهرام
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۰۵
کلا کارهای لنگیها خیلی عجیبه!! یادمه اول فصل یه خبر اومده بود بعد از بازی با فولاد، لنگیها پول غذا نداشتند کریم باقری از جیب خودش واسشون بیسکوییت خریده تو اتوبوس بخورند! حالا اینقدر وضعشون خوب شده که میخوان رو سکوها ساندویچ بدن! والا ما که بخیل نیستیم ایشالا به قول افشارزاده کباب بدن ولی امیدوارم 4 نفر واسه گرفتن یه ساندویچ کشته نشن این وسط!! حالا چند تا نکته! (1- اول فصل طاهری از طرفدارای لنگ خواسته بود نفری 5000 تومن به حساب باشگاه بریزن تا مشکلات مالی باشگاه حل بشه! یکی 666666 ریال ریخته بود به حساب، بعدش یکی از استقلالیها هم 4444 ریال واسشون ریخت تا مشکل مالیشون حل بشه) (2-مهدی طارمی فصل قبل به علت اینکه صبحونه نخورده بود وسط تمرین غش و ضعف کرد تمرین رو نیمه کاره ول کرد رفت!)(3-یکی از بازیکنهای جوون لنگ خوابگاه نداشت تو درفشی فر میخوابید یه مدت!)
آبی سوبله چوبله
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۱۶
خخخخخخخخخخ........کباب کباب چنجه با طعم سوبله چوبله....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر