فهرست
شایعه روز: انصاری می‌خواست روحانی بشود!
شایعه روز: انصاری می‌خواست روحانی بشود!

شایعه روز: انصاری می‌خواست روحانی بشود!

آی اسپورت - محمد انصاری، متفاوت‌ترین بازیکن این فصل پرسپولیس است. پدیده چپ پایی که قرار بود بعد از حاتمی و حیدریه، سومین گزینه پست دفاع چپ باشد ولی حالا بازیکن ثابت پرسپولیس شده و منتظر دعوت به تیم ملی است. انصاری از لحاظ ظاهری و رفتاری هم تفاوت زیادی با دیگر بازیکنان پرسپولیس دارد. ماشین نخریده، موهایش را ساده آرایش می‌کند و لباس‌های ساده‌ای هم می‌پوشد. در اینستاگرام او هم بیشتر از سلفی‌های دور همی، تصاویر مذهبی قرار گرفته‌اند.
همه این‌ها، باعث شده بحث‌های جالبی درباره او مطرح شود. بعضی رسانه‌ها، نوشته‌اند محمد انصاری قصد داشته با تحصیلات حوزوی، به لباس روحانیت برسد اما شرایط زندگی او طور دیگری جلو رفته و سر از زمین فوتبال درآورده است. انصاری که این فصل خیلی کم مصاحبه کرده، در این مورد هم ترجیح داده سکوت کند.
«حاج انصاری» جوان پرسپولیس چه از لحاظ ظاهری، چه از لحاظ اخلاقی و حتی مسیر رسیدن به موفقیت، بر خلاف بازیکنان هم نسلش آرام و با ثبات جلو می‌رود. آنقدر باثبات، که حاضر به شرکت در اعتصاب بخاطر مشکلات مالی نباشد و خیال هواداران پرسپولیس را بابت ماندن در این تیم برای سال‌ها راحت کند.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-02 15:00:27
نظر دهید

۱ نظر
مشروح
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۳
عاشق این پسرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر