فهرست
خروج نام قدوس از فهرست اوسترشوندز
خروج نام قدوس از فهرست اوسترشوندز

خروج نام قدوس از فهرست اوسترشوندز

آی‌اسپورت- ستاره ایرانی اوسترشوندز برای نخستین بار بدون دلیل فنی یا مصدومیت از فهرست مسابقه تیمش خارج شده است. در یکی از دو دیدار پایانی هفته هجدهم لیگ آلسونسکان سوئد تیم استرشوند که سامان قدوس را در اختیار دارد، از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در استادیوم گاملا اولِوی مهمان گوتبورگ رده یازدهمی است.

سامان قدوس که در ۱۴ مسابقه فصل ۲۰۱۸ حضور ثابت در فهرست و ترکیب اوسترشوندز داشت، هفته قبل برای نخستین بار جزو نفرات ذخیره قرار گرفت ولی در حضور تعویضی خود مقابل کالمار موفق به زدن گل شد و یک پاس گل داد. قدوس که در این فصل از لیگ آلسونسکان سوئد ۹ گل به ثمر رسانده و در رده سوم برترین گل‌زنان قرار دارد، برای نخستین بار در مسابقه امشب برابر گوتبورگ بدون دلیل فنی یا آسیب‌دیدگی دور از فهرست بازی تیمش قرار گرفته است.

با وجود این که گفته می‌شود این ملی‌پوش ایرانی دو هفته قبل قراردادی رسمی با باشگاه هوئسکا اسپانیا امضاء کرده، اما باشگاه اوسترشوندز اعلام نموده سامان قدوس را به باشگاه رن فرانسه خواهد داد و توافق نهایی لازم در این زمینه صورت گرفته که به نظر می‌رسد به دلیل همین اتفاقات، قدوس در لیست مسابقه امشب تیمش حضور ندارد.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-08-20 21:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر