فهرست
بازیکنان تراکتور پیش از بازی با الجزیره: باید بزرگی کنیم
بازیکنان تراکتور پیش از بازی با الجزیره: باید بزرگی کنیم

بازیکنان تراکتور پیش از بازی با الجزیره: باید بزرگی کنیم

آی‌اسپورت-  تراکتور امشب از ساعت 20:00 به مصاف الجزیره امارات می‌رود از این رو بازیکنان این تیم در مورد بازی امشب به صحبت پرداختند.


محمد ایرانپوریان:
مطمئنا الجزیره تیمی بزرگ و قدرتمند است که بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد. بازی سخت و بزرگی را پیش رو داریم و می‌دانیم که باید در این مسابقه حساس بزرگی کنیم تا با کمترین اشتباه و تمرکز بالا به بهترین نتیجه برسیم. تمرینات خوبی را در طول هفته گذشته برگزار کردیم و روی نقاط ضعف و قوت تیم خودمان کار کردیم. امیدوارم بتوانیم با اجرای برنامه‌های کادر فنی در دیدار مقابل الجزیره به نتیجه لازم برسیم.


مهدی کیانی:
امیدوارم با کسب برد دوباره مقابل الجزیره امارات، بخشی از لطف هواداران را جبران کنیم. ما خودمان را مدیون هواداران تراکتور می‌دانیم. اگر آنها نبودند، تراکتور با تیم‌های دیگر هیچ تفاوتی نداشت و تنها مساله‌ای که ما را نسبت به سایر تیم‌ها متمایز می‌کند، حضور همین هواداران است که هر کجا برویم، ما را همراهی می‌کند.


علی حمودی:
تکرار پیروزی بسیار سخت است و تیم حریف در زمین خودش برای انتقام گیری می‌آید، بنابراین کار بسیار سختی داریم.  باید هوشیارتر از قبل باشیم. این تیم را در زمین خودش هم می‌توان شکست داد. امیدوارم هر سه امتیاز این دیدار را هم بگیریم تا با 6 امتیاز کار صعودمان را راحت‌تر کنیم. اگر این تیم را شکست دهیم، هم شانس آنها را خیلی پایین می‌آوریم و هم با خیال آسوده‌تری در مقابل الهلال قرار خواهیم گرفت.


ایوب کلانتری:
این بازی قطعا برای ما سخت خواهد بود چرا که حریف در خانه خودش مقابل ما قرار می‌گیرد. امیدوارم با دست پر به ایران برگردیم تا دل هواداران شاد شود و همچنین روحیه خوبی برای مقابله با پرسپولیس بگیریم.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-02 16:19:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر