فهرست
سرنوشت نفت در انتظار پرسپولیس؟ / روزهای سخت بدون کمال
سرنوشت نفت در انتظار پرسپولیس؟ / روزهای سخت بدون کمال

سرنوشت نفت در انتظار پرسپولیس؟ / روزهای سخت بدون کمال

آی اسپورت - اوایل فصل که کامیابی‌نیا به جای عزتی از نفت به پرسپولیس منتقل شد، کسی انتظار نداشت انقدر سریع در ترکیب سرخپوشان جا بیفتد و به پیراهن تیم ملی برسد. حالا نقش کمال در پرسپولیس، انقدر کلیدی شده که خبر غیبت احتمالی او در دو بازی آینده با تراکتور و صبا، حسابی کادرفنی باشگاه را نگران می‌کند. کامیابی‌نیا مهمترین مهره پرسپولیس در پرس و تخریب حملات حریف است و نبود او مقابل هافبک‌های خلاق تراکتور مثل سروش، بختیار و ثاقبی، پرسپولیسی‌ها را آزار خواهد داد.

نکته نگران کننده‌تر اینکه در سه فصلی که کامیابی‌نیا در نفت و پرسپولیس بوده، تیم‌هایش در نبود او نتایج خوبی نگرفته‌اند. پرسپولیس این فصل فقط مقابل نفت تهران کامیابی‌نیا را بخاطر سه کارته بودن در اختیار نداشت و با مساوی 1-1 متوقف شد. پرسپولیس در 4 بازی پایانی نیم فصل اول، فقط همین یک بازی را نبرد و بقیه حریفانش را شکست داد.

فصل پیش هم کامیابی‌نیا سه بازی نفت را از دست داد و تیم منصوریان از این سه بازی، فقط یکی را برد. 4 امتیاز حساسی که یکی از آن‌ها، می‌توانست نفت را قهرمان کند. قبل از آن هم نفت گل‌محمدی که تا هفته آخر لیگ صدرنشین بود، سه بازی کامیابی‌نیا را در اختیار نداشت. دو بازی از این سه بازی، با شکست نفت تمام شد. جالب اینجاست نفت در آن دو مسابقه، به تراکتور و صبایی باخت که حریفان آینده پرسپولیس بدون حضور کامیابی‌نیا هستند.

برانکو قبل از بازی با سایپا، در دو بازی پیاپی مقابل ذوب آهن و فولاد فقط از یک هافبک دفاعی استفاده کرد. روشی که شاید در بازی این هفته با تراکتورسازی هم تکرار شود. با این تفاوت که این بار، نوراللهی باید نود دقیقه بجنگد و جای خالی «کارگر تیم» را بگیرد. پرسپولیسی‌ها نمی‌خواهند مثل نفت منصوریان و گل‌محمدی، آخر فصل و بعد از نگاه به جدول، حسرت امتیازات از دست رفته در سه بازی بدون کمال را بخورند.
کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-02 16:41:53
نظر دهید

۲ نظر
10-10-10
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۰۴
بدون کمال گتوسو هم میبریم
-
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۷:۵۷
کفشگری رو یه نیمه بزاره تو کنار نوراللهی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر